facebook

Lot balonem w Olicie

DARMOWE pakowanie i dostawa prezentu

Więcej

„Audenis“ proponuje niezapomnianą rozrywkę, którą będziecie pamiętali przez całe życie - lot balonem! Aby lot udał się, będziecie musieli troszeczkę się przyszykować. Dla lotu proponujemy wybierać ubranie, które nie będzie krępować ruchów (nadają się dżinsy). Wieczorem lub na ranku może być chłodno, nie zapomnijcie więc ubranie z długim rękawem, coś bardziej ciepłego. Obuwie też powinno być wygodne, ponieważ w koszu balonu będziecie musieli stać. Zalecamy też ze sobą zabrać czapkę, aby ochronić włosy od słońca, palnika w balonie powietrznym.

„Audenis“ proponuje niezapomnianą rozrywkę na całe życie - lot balonem! Lot balonem to niezapomniana rozrywka na całe życie! Aby lot odbył się płynnie, dla Was trzeba troszeczkę się przygotować. Ubranie powinno być takie, które nie krępuje ruchów (wspaniale nadają się dżinsy). Wieczorem lub na ranku może być chłodno, więc niezapomnijcie ciepłe ubranie z długim rękawem. Obuwie też powinno być wygodnie, ponieważ podczas całego lotu będziecie musieli lecieć na stojąco. Zalecamy też ze sobą zabrać czapkę, która chronić będzie włosy od słońca i palnika balonu.

Podczas przygotowań należy słuchać pilota balonu i trzymać się na bezpiecznej odległości od balonu. Na początku balon jest napełniany zimnym powietrzem, potem to powietrze się ogrzewa i w końcu balon się unosi. Przygotowanie trwa około 10-20 min, lot trwa około 1h - 1h 30min. 

Najważniejszy etap to lądowanie. O zbliżającym się lądowaniu Was poinformuje pilot balonu. Najważniejsze jest nie panikować, ponieważ kontakt z ziemią nie zawsze bywa delikatny. Podczas całego lotu na ziemi towarzyszyć Wam będzie ekipa, która spotka po lądowaniu. Na samym końcu czekają na Was chrzciny i zaświadczenie o locie. Na Was czekają niezapomniane wrażenia!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 10-20 min. przygotowanie do lotu;
  • 1h - 1h 30min. lot balonem;
  • chrzciny i wręczenie zaświadczeń;
  • ubezpieczenie lotnicze podczas lotu;

Ważne: Z rozrywki mogą skorzystać osoby powyżej 9 lat. Loty odbywają się w grupie 3 osób. Podczas rozrywki nie wolno spożywać napojów alkoholowych i palić.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego.

Krótko

icon place
Miejsce: Oreivių klubas „Audenis“, dokładne miejsce będzie powiedziane podczas rejestracji
icon time
Długość trwania: Około 1 godz. 30 min.
icon person
Uczestnicy: 1
icon clothes
Odzież: Odzież kryjące całe ciało, bawełniana
icon calendar
Ważność: Ważny 12 miesięcy
icon sun
Sezon: 05.01-10.01
icon place
Państwo: Litwa
icon place
Okręg LT: Region olicki
icon place
Miasto LT: Olita
icon info
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
info
Język voucheru: Litewski

Komentarze