facebook

Romantyczny lot balonem dla dwojga w Birsztanach na Litwie

„Audenis“ proponuje niezapomnianą rozrywkę, którą będziecie pamiętali przez całe życie - lot balonem! Aby lot udał się, będziecie musieli troszeczkę się przyszykować. Dla lotu proponujemy wybierać ubranie, które nie będzie krępować ruchów (nadają się dżinsy). Wieczorem lub na ranku może być chłodno, nie zapomnijcie więc ubranie z długim rękawem, coś bardziej ciepłego. Obuwie też powinno być wygodne, ponieważ w koszu balonu będziecie musieli stać. Zalecamy też ze sobą zabrać czapkę, aby ochronić włosy od słońca, palnika w balonie powietrznym.

Podczas przygotowania się do lotu trzeba słuchać zaleceń pilota balonu i trzymać się na bezpiecznej odległości od balonu. Na początku balon zostaje napełniony zimnym powietrzem, potem go zaczynają ogrzewać, w końcu balon zaczyna się unosić. Etap przygotowania trwa około 10-20 min., sam lot 1 godz. - 1 godz. 30 min.

Najważniejszy etap jest lądowanie. O zbliżającym się lądowaniu Was poinformuje pilot balonu. Najważniejsze jest nie panikować podczas lądowania, ponieważ kontakt z ziemią nie zawsze bywa delikatny. Podczas całego lotu i podczas przygotowań na ziemi towarzyszyć będzie ekipa, która spotka Was po lądowaniu. Po lądowaniu będziecie ochrzczeni i otrzymacie zaświadczenie odbytego lotu. Czekają na Was niezapomniane wrażenia! 

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 10-20 min przygotowanie do lotu;
  • 1 godz. - 1 godz. 30 min lot balonem;
  • po locie czekają na Ciebie chrzciny i zaświadczenie;
  • ubezpieczenie lotnicze podczas lotu;

Ważne: Z rozrywki mogą skorzystać osoby od 9 lat. Za dodatkową dopłatę jest możliwość razem zabrać ze sobą dziecka. Dla dzieci do 12 lat - 20 EUR. Podczas lotu nie wolno spożywać napojów alkoholowych i tabaku. 

Krótko
Miejsce: Oreivių klubas „Audenis“, dokładne miejsce zostaje powiedziane podczas rejestracji.
Długość trwania: Około 1 godz. 30min.
Uczestnicy: 2
Odzież: Odzież kryjące całe ciało, bawełniana
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: 05.01-10.01
Państwo: Litwa
Miasto LT: Birsztany
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
info
Język voucheru: Litewski
Komentarze