facebook

2 romantyczne noce i wodna rozrywka w hotelu "Lietuva"

„Grand SPA Lietuva“ – największy kompleks wypoczynkowy, znajdujący się w samym centrum uzdrowiskowym w Druskiennikach, przy dopływu dwóch rzek: Niemna i Ratnyčėlė.

W kompleksie "Grand SPA Lietuva" poczujesz się jak w kraju zdrowia, gdzie możesz cieszyć się spokojem i wizytą w wodnym kompleksie rozrywkowo-saunowym. Podczas pobytu znajdziesz jasny i komfortowo urządzony pokój, idealny dla tych, którzy szukają spokoju i wygody.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 2 romantyczne noclegi w 3* hotelu w pokoju dwuosobowym dla dwojga;
  • pyszne śniadanie;
  • 2 nieograniczone wizyty w kompleksie łaźni i basenu (długi basen, basen fal wodnych, basen dziecięcy, wodospady, jacuzzi, zjeżdzalnie, strefa łazien z 5 różnymi łaźniami);

Ważne: Oferta jest ważna przez 6 miesięcy od dnia zakupu. Oferta ważna jest od 9 stycznia do 21 czerwca i od 2 września do 20 grudnia, we wszystkie dni tygodnia. W przypadku konieczności skorzystania z oferty w okresie od 22 czerwca do 01 września, pobierana jest dodatkowa opłata w wysokości 30 euro. Oferta jest nieważna od 21 grudnia do 8 stycznia. Dzieci do lat 4 są zakwaterowane bezpłatnie (łącznie z parkiem wodnym i śniadaniem, bez zabiegów). Opłata za nocleg dla dzieci w wieku 4-14 lat z kompleksem śniadań i basenem - 22 EUR. Dodatkowe łóżko z kompleksem śniadaniowym i basenem - 34 EUR.

Krótko
Miejsce: „Grand SPA Lietuva“, V. Kudirkos g. 45, Druskininkai Patrz miejsce na mapce
Uczestnicy: 2
Odzież: Nie ma specjalnych wymagań
Ważność: Ważny 6 miesięcy
Sezon: od 9 stycznia do 21 czerwca i od 2 września do 20 grudnia (nieważne 21.12-08.01, w okresie od 22. 06-01.09 opłata dodatkowa 30 E
Dodatkowe informacje: Wszystkie dni tygodnia
Ilość noclegów: 2 noclegi
Wyżywienie: Śniadanie
Państwo: Litwa
Miasto LT: Druskieniki
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
info
Język voucheru: Litewski
Komentarze