facebook

Romantyczny wypoczynek dla dwojga w „Pažaislis Park Hotel“ na Litwie

Spokój i romantyka! Czyżby to nie jest coś, za czym tęsknimy, żyjąc w tak szybkim tempie? „Pažaislis Park Hotel“ proponuje luksusowy odpoczynek dla dwojga z noclegiem, kompleksem łaźni ,,Toskana". Nieduży hotel jest  bardzo przytulny, w tym każdy pokój jest inny. Gospodarz urządził te pokoje na różne style: od klasyki modernistycznej do antyku.

Spokój i romantyka! Czyżby to nie jest coś, za czym tęsknimy, żyjąc w tak szybkim tempie? „Pažaislis Park Hotel“ proponuje luksusowy odpoczynek dla dwojga z noclegiem, kompleksem łaźni ,,Toskana". Nieduży hotel jest bardzo przytulny, w tym każdy pokój jest inny. Gospodarz urządził te pokoje na różne style: od klasyki modernistycznej do antyku.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 1 nocleg w hotelu „Pažaislis Park Hotel“ w pokoju wyższej jakości dla dwóch osób;
  • jacuzzi w pokoju;
  • koszyk owoców w pokoju;
  • obfite śniadanie w restauracji lub w pokoju;
  • późne wymeldowanie (do godziny 14);

Ważne:

Przyjazd od 14 godz. późne wymeldowanie do 14 godz. Jedno dziecko do 7 lat osiedlane jest bezpłatnie. Cena dodatkowego łóżka dla drugiego i więcej dzieci - 10 Eur. Dla osoby dorosłej - 15 Eur za noc. Możecie także zamówić romantyczną kolację, skladającą się z trzech potraw i lampkę wina do pokoju. Cena dla dwóch osób - 35 Eur. Dodatkowa opłata  1 Eur/osobę turystyczna jest opłacana w pomieszczeniu rejestracji. 

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
Krótko
Miejsce: Pažaislis Park Hotel , ul. T. Masiulio 18e, Kaunas Patrz miejsce na mapce
Uczestnicy: 2
Odzież: Nie ma specjalnych wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Dodatkowe informacje: Wszystkie dni tygodnia
Sezon wypoczynkowy: Cały rok
Ilość noclegów: 1 nocleg
Wyżywienie: Śniadanie
Państwo: Litwa
Miasto LT: Kowno
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Język voucheru: Litewski
Komentarze
  • Komentarze na temat Pažaislis Park
  • Edita
    visi buvo labai nudžiuginti. nepatikėsit, labiausiai džiugino restoranas Svarstyklės. 100 proc. maistas tiko, kas nebuvę liko nustebinti skanaus maisto, aplinkos. emocijos liejosi laisvai. dar labai patinka Molėtų observatorija. kas kam patinka, bet svarstyklės tinka visiems. Sėkmės Jums.