facebook

Poznaj nurkowanie w Warszawie

„Underwater“ to zespół profesjonalnych instruktorów nurkowania, których pasją jest woda oraz to, co pod nią. Dzięki ich doświadczeniu i profesjonalnemu sprzętowi każdy może poczuć się dobrze w tej dyscyplinie sportu. Zajęcia odbywają się na obiekcie „Orka” o wysokim standardzie, który położony jest w samym centrum Warszawy.

Wstrzymaj oddech, a czeka Cię niesamowita przygoda! W podwodnym świecie nic nie zakłóci Ci relaksu. To świetny sposób, aby się wyciszyć i nauczyć spokojnego, stabilnego oddychania. Dlatego poznaj nurkowanie z Underwater! Zaproś do tej niezwykłej przygody bliską Ci osobę: przyjaciela, członka rodziny, swoją drugą połówkę. Przekonacie się, że nauka nurkowania w basenie to spora dawka relaksu i pozytywnej energii!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • bilet na pływalnię;
  • kompletny sprzęt ABC oraz powietrzny;
  • ok. 90 min. wykład wprowadzający;
  • ok. 45 min. nurkowanie w wodzie z instruktorem;
  • 30 min. omówienia zajęć po nurkowaniu na zakończenie zajęć;
  • opieka instruktora;

Ważne: Nurkowanie jest realizowane w grupach. Minimalny wiek uczestnika - 8 lat. Osoby poniżej 18 lat powinni mieć zgodę rodziców lub jeden z opiekunów musi być obecny podczas nurkowania. Wystarczy podstawowa umiejętność pływania. Realizacja prezentu odbywa się we wtorki o godz. 19:00 i środy o godz. 18.30.

Krótko
Miejsce: „Under Water“ Basen ORKA ul. Kasprzaka 1/3, Warszawa (obecnie zajęcia odbywają się w Pływalni FOKA ul. Esperanto 5, Warszawa)
Długość trwania: 1 godz. 30 min
Uczestnicy: 1-2 (cena się różni, wybrać przy "Liczba osób")
Odzież: Strój kąpielowy, klapki
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Komentarze