facebook

Pedicure SPA w Warszawie

Top

Aloe to gabinet kosmetyczny położony w Warszawie na Starym Mokotowie, który pomoże Ci zadbać o ciało i duszę. Doświadczona kadra specjalistów udzieli wyczerpujących informacji na temat Twojego zdrowia oraz odpowie na wszelkie pytania. Do zabiegów wykorzystują najlepszej jakości kosmetyki. Z salonu każdy wyjdzie piękny i szczęśliwy!

Pielęgnacja stóp warta jest każdego wysiłku. Ma dobroczynny wpływ na zdrowie oraz poczucie własnej wartości. Pedicure spa to zabieg trwający ponad 2 godziny, po którym możesz się spodziewać natychmiastowego efektu. Specjalista rozpocznie przyjemnym masażem, a następnie zadba o wygląd płytki paznokcia i pomaluje ją odżywką lub lakierem.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • pedicure spa (kąpiel stóp, usunięcie zrogowaciałego naskórka z pięt przy pomocy frezarki, peeling, nałożenie kwasu hialuronowego i maski odżywczej oraz ciepłych botków. Następnie wykonywany jest masaż stóp, nadanie płytce paznokcia pożądanego kształtu oraz odsunięcie lub wycięcie skórek. Na zakończenie zabiegu w skórki wmasowywany jest witaminowy olejek zaś na skórę stóp mus nawilżająco-wygładzający)
Krótko
Miejsce: „Aloe“ ul. Chocimska 18 lok. U1, Warszawa Patrz miejsce na mapce
Długość trwania: 2 godz. - 2 godz. 30 min.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma specjalnych wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Nogi i stopy
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Komentarze