facebook

Przejażdżka samochodem KTM X-BOW jako pasażer

Darmowe opakowanie i dostawa prezentów

Szybki i niezawodny KTM X-BOW. Jazda w towarzystwie doświadczonego kierowcy pozwoli Ci poczuć się jak na międzynarodowym wyścigu. Parametry maszyny wraz z jego sportową sylwetką zachwycają miłośników czterech kółek na całym świecie. Wyścigówka wyposażona jest w silnik o mocy 300 KM, osiąga 295 km/h i 100 km/h w zaledwie 3,7 s.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • Przejażdżka samochodem KTM X-BOW jako pasażer dla 1 osoby;

Ważne: Jazdy realizowane w miastach: Radom, Poznań (tor kartingowy), Lublin-Ułęż, Wrocław tor Krzywa, Białystok, Warszawa-Modlin, Łódź, Kraków, Gdańsk - Pszczółki, Bednary, Olsztyn, Toruń, Warszawa-Słomczyn, Warszawa-Driveland, Koszalin, Szczecin-Makowice. Osobę obdarowaną czeka jedno okrążenie. Długość okrążenia zależy od wybranej trasy w wybranym mieście. Przejazd na fotelu pasażera, które mogą być realizowane przez osoby niepełnoletnie, które mają min. 150 cm wzrostu. Jazdy odbywają się w sezonie od maja do października.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
Krótko
Miejsce: „Devil Cars“ Cała Polska
Długość trwania: 1 okrążenie
Uczestnicy: 1
Odzież: Wygodne ubranie, obuwie z płaską i wąską podeszwą.
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Przejazdy realizowane są w sezonie od maja do października.
Państwo: Polska
Miasto: Ułęż, Olesnica, Modlin, Białystok, Łódź, Kraków, Pszczółki, Bednary, Olsztyn, Toruń, Słomczyn, Warszawa, Radom, Poznań, Koszalin, Szczecin
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Komentarze