facebook

Terenowa jazda w fotelu pilota

Poznaj miłośników turystyki niekonwencjonalnej. Imprezy off-roadowe to cały ich świat. Tacy właśnie są „Pasjonaci 4x4”! Swoje wyprawy organizują w okolicy Świecia, gdzie trudność w jeździe sprawi niejedna przeszkoda. A jeśli masz ochotę na więcej, połącz terenową jazdę z wypoczynkiem w luksusowym hotelu.

Nie boisz się przygód i adrenaliny krążącej w żyłach? Przejażdżka terenowym Suzuki Vitara zapewni Ci niezapomniane wspomnienia na lata. Na pół godziny zapomnisz o całym świecie i przeżyjesz przygodę swojego życia, siedząc obok kierowcy-instruktora, który pokaże ci najciekawsze trasy i miejsca. Zwiedzisz okolicę z całkiem innej perspektywy i osobiście przekonasz się o różnorodności przyrody.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa;
  • 30 min. jazda samochodem terenowym w fotelu pasażera;

Ważne:

Realizacja samochodem Suzuki Vitara (opcjonalnie też samochód terenowy Mitsubishi, Mercedes lub Nissan). Minimalny wiek uczestnika 13 lat. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z usługi tylko w obecności prawnego opiekuna. Uczestnik może zabrać ze sobą 1 osobę towarzyszącą. Rezerwację można odwołać do 48 godzin przed umówionym terminem realizacji. Termin realizacji należy ustalić z wykonawcą z 21 dniowym wyprzedzeniem. Termin realizacji vouchera może ulec zmianie z powodu niekorzystnych warunków pogodowych.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
Krótko
Miejsce: „Pasjonaci 4x4“, ul. Zamkowa 10, Świecie; ul. Bydgoska 1, Świecie
Długość trwania: 30 min.
Uczestnicy: 2
Odzież: Obuwie i ubranie, w którym czujesz się dobrze, które możne ulec przemoczeniu i zabrudzeniu. Stosowne do pory roku.
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Przez cały rok, w sprzyjających warunkach pogodowych
Państwo: Polska
Miasto: Świecie
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Komentarze