facebook

Godzinna terenowa jazda w fotelu pilota

BEZPŁATNE PAKOWANIE I DOSTAWA

Poznaj miłośników turystyki niekonwencjonalnej. Imprezy off-roadowe to cały ich świat. Tacy właśnie są „Pasjonaci 4x4”! Swoje wyprawy organizują w okolicy Świecia, gdzie trudność w jeździe sprawi niejedna przeszkoda. A jeśli masz ochotę na więcej, połącz terenową jazdę z wypoczynkiem w luksusowym hotelu.

Marzysz o unikalnej i ciekawej formie spędzenia wolnego czasu? Jazda off-road jest dla Ciebie! Przez godzinę będziesz miał okazję
obserwować dzikie i nieodkryte dotąd drogi oraz zakątki. Instruktor dołoży wszelkich starań, żeby ten czas na długo zapisał się w Twojej pamięci, jak i zadba o twoje bezpieczeństwo podczas jazdy. Zdecyduj się już dziś, bo komu w drogę, temu czas!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • krótkie szkolenie z zasad bezpieczeństwa;
  • 1 godz. jazda samochodem terenowym w fotelu pasażera;

Ważne:

Realizacja samochodem Suzuki Vitara (opcjonalnie też samochód terenowy Mitsubishi, Mercedes lub Nissan). Minimalny wiek uczestnika 13 lat. Osoby niepełnoletnie mogą skorzystać z usługi tylko w obecności prawnego opiekuna. Uczestnik może zabrać ze sobą 1 osobę towarzyszącą. Rezerwację można odwołać do 48 godzin przed umówionym terminem realizacji. Termin realizacji należy ustalić z wykonawcą z 21 dniowym wyprzedzeniem. Termin realizacji vouchera może ulec zmianie z powodu niekorzystnych warunków pogodowych.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
Krótko
Miejsce: „Pasjonaci 4x4“, ul. Zamkowa 10, Świecie; ul. Bydgoska 1, Świecie
Długość trwania: 1 godz.
Uczestnicy: 2
Odzież: Obuwie i ubranie, w którym czujesz się dobrze, które możne ulec przemoczeniu i zabrudzeniu. Stosowne do pory roku.
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Przez cały rok, w sprzyjających warunkach pogodowych
Państwo: Polska
Miasto: Świecie
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Komentarze