facebook

Wjątkowy wypoczynek Le gourmet dla dwojga w Połądze na Litwie

Darmowe opakowanie i dostawa prezentów

BEST BALTIC HOTELS to obiekty znajdujące się w największych miastach i uzdrowiskach Litwy.  Zapewniają luksusowy wypoczynek gościom i pomagają zrelaksować się w przyjemnym otoczeniu. Czterogwiazdkowe hotele oceniane są jako wzorzec najwyższej jakości obsługi gości.

Best Baltic Hotel Palanga znajduje się w samym sercu Połągi, na spokojnej ulicy Gintaro i położony jest tuż przy Morzu Bałtyckim. Eleganckie, klasyczne wnętrze tworzy wyjątkową atmosferę. Obiekt zadziwia nowoczesną, panoramiczną windą. Skorzystajcie z wypoczynku nad Bałtykiem, gdzie zregenerujecie siły, znajdziecie równowagę duszy i ciała, zatrzymacie czas i będziecie cieszyć się wakacjami.
Sprezentuj wyjątkowej osobie romantyczny wypoczynek! Cieszcie się subtelnym francuskim luksusem i elegancją w czterogwiazdkowym hotelu BEST BALTIC Palanga. Wnętrze cechuje elegancki styl i pastelowe kolory. Podczas pobytu miło spędzisz czas w restauracji, która zaprasza gości na wyśmienite dania. Z tym prezentem czeka na Was profesjonalna obsługa, wysoka jakość dań i romantyczna atmosfera.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 1 romantyczny nocleg w numerze klasy LUX;
 • „Francuski wieczór“ – francuska kolacja dla dwojga w restauracji „BEST BALTIC Palanga“ (ślimaki po burgundzku z ziołami z Prowansu lub serem pleśniowym, z nadzieniem grzybowym, szklanka świeżego soku lub herbaty „Kwiaty w filiżance“) lub obiad;
 • obfite śniadanie w formie bufetu;
 • strefa SPA: łaźnia turecka, jacuzzi, prysznic cyrkulacyjny (od 8 do 10 godz. z rana);
 • Wi-Fi;
 • parking;

Ważne: Zameldowanie od 14 godz., wymeldowanie do 12 godz. (późne wymeldowanie do 15 godz. należy uzgodnić z recepcją). Dzieci do 3 r.ż. mieszkają bezpłatnie, jeżeli śpią razem z rodzicami. Cena łóżeczka dla dziecka wynosi 6 Euro. Opłata za nocleg dzieci w wieku 3-12 lat wynosi 12 Euro. Cena dodatkowego łóżka - 20 Euro. Osoby powyżej 18 r.ż. obowiązuje opłata klimatyczna w wysokości 1 Euro.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
Krótko
Miejsce: Hotel „Best Baltic Hotel Palanga“, ul. Gintaro 36, Palanga Patrz miejsce na mapce
Uczestnicy: 2
Odzież: Nie ma specjalnych wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Dodatkowe informacje: Wszystkie dni tygodnia, Tylko dni robocze (rożni się cena, wybrać u góry przy "Ważność w dni tygodnia")
Ilość noclegów: 1 nocleg
Wyżywienie: Śniadanie, Lunch lub kolacja
Państwo: Litwa
Miasto LT: Połąga
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
info
Język voucheru: Litewski
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy

453,51 zł

 • Ważne w dni tygodnia

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
UAB „BEST BALTIC“ Hotels
[email protected]
Komentarze