JAK SKORZYSTAĆ Z KUPONU PREZENTOWEGO?

Na kuponie prezentowym jest wskazana cała niezbędna informacja o rozrywce i jak się trzeba zarejestrować się, aby skorzystać z danej rozrywki. Każdy kupon posiada unikalny numer, za pomocą którego jest określana ważność kuponu i jego autentyczność. Powinno się go przedstawić dostawcy uzgodnionym sposobem przed korzystaniem z usługi.

JAK SKORZYSTAĆ Z PAKIETU PREZENTOWEGO?

Wybierz jedną rozrywkę z listy prezentów posiadającego pakietu prezentowego. Lista podana jest www.katalogprezentow.pl/86-zestawy-prezentowe. Zarejestruj wybraną rozrywkę w www.katalogprezentow.pl/rejestracja-zestawu. Do dostawcy rozrywki możecie przybyć tylko po otrzymaniu na adres e-mail przeznaczony kupon prezentowy. Na nim znajdziecie kontakty potrzebne do rezerwacji czasu. Wybrany kupon będzie ważny tyle czasu, ile posiadany pakiet prezentowy.

Jak skorzystać z KatalogPrezentow.pl czeku prezentowego?

  • Wybierz pożądany prezent (prezenty)

  • Kliknijcie “Kupuj”

  • W koszyku zamówień w oknie “BON PODARUNKOWY”, wpisz kod rezerwacji i kliknij “STOSOWAĆ”. W następnym kroku podaj swój adres e-mail i numer telefonu. Kliknijcie “ZŁÓŻYĆ ZAMÓWIENIE”

  • Kliknij "ZŁÓŻYĆ ZAMÓWIENIE"

  • Wpiszcie swoje dane kontaktowe - imię, adres e-mail i numer telefonu. Ta informacja na kuponie prezentowym odzwierciedlona nie będzie. Albo zaloguj się do swego konta.

  • Kliknij “ZACHOWAJ I KONTYNUUJ”

  • Dostawę kuponu wybierz - Wydrukuję sam

  • Jeśli wybrałeś większą wartość rozrywki niż posiadanego czeku prezentowego, wybierz płatność bankową.

  • Jeżeli dopłata nie jest potrzebna wybierz “POTWIERDZAM ZAMÓWIENIE”

  • Wasze nowe kupony będą przesłane w ciągu jednego dnia na pocztę elektroniczną. Wybrany kupon prezentowy ważny będzie tyle, ile czek prezentowy.

CZY MOGĘ ZWRÓCIĆ KUPON PREZENTOWY?

W przypadku zwrotu vouchera prezentowego, który był dostarczony kurierem, Klient ponosi opłatę za wysyłkę w wysokości 25 zł, tzn. kwota za voucher prezentowy jest zwracana Klientowi po odliczeniu opłaty za wysyłkę.

CZY MOGĘ WYMIENIĆ KUPON PREZENTOWY?

Nabyty oraz nieużyty voucher lub bon prezentowy KatalogPrezentów.pl można wymienić na inny podczas daty jego ważności. Klient powinien złożyć podanie w sprawie wymiany prezentu na adres [email protected] podając kod rezerwacyjny posiadającego prezentu i na jaki inny chce wymienić.  W ciągu 1 (jednego) dnia roboczego wyślemy nowy kupon prezentowy na podany adres e-mail. Ważność nowego kuponu prezentowego będzie taki sam jak i poprzedniego.