facebook

Drenaż limfatyczny twarzy w Chorzowie

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 30-minutowy drenaż limfatyczny twarzy
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Nosce te ipsum, ul. Dąbrowskiego 1, Chorzów
Długość trwania: 30 min.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Twarz
Państwo: Polska
Miasto: Katowice
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

99,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +25

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Nosce te ipsum
+48576289768; gabinetnosceteipsum@gmail.com
Google 4.1 / (81)
 • Relaksacyjny masaż dla dwojga to mocne rozczarowanie. Pomieszczenie nie jest takie jak na zdjęciach. W tym pakiecie czekał nas masaż w sali rehabilitacyjnej, gdzie w sali obok odbywały się słyszalne zajęcia. Brak prądu nie pozwolił na zrobienie umówionej herbaty ani na uruchomienie pakietowej aromaterapii. Olejek lawendowy nie miał w sobie nuty lawendy ani żadnego innego zapachu (ani ja ani mąż niczego nie czuliśmy). Sam masaż był w porządku.
 • Dłuższy czas temu byłam w tym salonie na czekoladowym masażu dla dwóch osób - obie z koleżanką byłyśmy rozczarowane. Wystrój lokalu kiczowaty i daleki od miejsca, w którym mogłabym się zrelaksować. Masaż to w zasadzie głaskanie skóry, olejek niby czekoladowy, ale spodziewałam się większych doznań zapachowych, pachniał sztucznie i niezbyt intensywnie (może i lepiej). Skóra po masażu się bardzo kleiła i pobrudziła nam ubrania, a potem ciężko było ją domyć. W ramach zabiegu była również serwowana 'czekolada' do picia - a tak naprawdę był to naprędce zrobiony napój z kapsułki, pity w recepcji. Cena za 1 osobę wtedy to było 169zł, z perspektywy czasu i po wizytach w innych miejscach uważam ją za niezły żart.
 • Masaż wykonany ok i tyle. Minusem było otoczenie. Wchodząc do lokalu czeka się w poczekalni i gdy zapraszają do pokoju na masaż, trzeba przejść korytarzem boso...gdy poprosiłam o jakieś klapki (hotelach, spa itp. są takie jednorazowe) to masażystka przyniosła mi czyjeś, brudne, gumowe klapki, finalnie przeszłam boso. W pokoju była muzyka ale było i tak mocno słychać uliczne dźwięki (samochody, ludzi), więc ciężko było się zrelaksować. Dodam, że dla mnie w pokoju było zdecydowanie za zimno.
 • Byłam w dniu dzisiejszym wykorzystać Voucher na Spa dla niej (3 godziny), który otrzymałam od męża. Czytając opinie kilka dni przed wizytą, czułam lekka niepewność, gdyż zdarzały się też negatywne opinie. Po dotarciu na miejsce, przywitała mnie Pani recepcjonistka, która była bardzo sympatyczna i bardzo sprawnie mogłam przejść do poczekalni, której czekałam zaledwie kilka minut mimo, iż byłam 20 min przed czasem. Odrazu Pani zabrała mnie do pokoju, w którym panował delikatny półmrok i leciała relaksacyjna muzyka. Peeling dłoni oraz kąpiel stóp bardzo przyjemna, następnie przeszłyśmy do masażu całego ciała, który okazał się strzałem w 10 !!!! Pani bardzo profesjonalnie podeszła do całego zabiegu, i widać było, że nie jest byle masażystka. Na koniec miałam masaż twarzy, zabiegi na twarz w postaci maseczki oraz masaż głowy. 3 godzinki przeleciały w bardzo miłej atmosferze, przy samym wyjściu Pani zapytała o samopoczucie oraz zaleciła masaż leczniczy, z uwagi na bardzo duże spięcie- i ma rację. Bardzo polecam i napewno skorzystam jeszcze nie raz.
 • Dostałam w prezencie zaproszenie na godzinny masaż relaksacyjny. Poszłam tam trochę pełna obawy, czy uda mi się zrelaksować i zapomnieć o własnych kompleksach. Ale po kilku głębokich wydechach, kiedy masaż już się zaczęło udało mi się odprężyć. Dawno tak nie leniuchowałam, wyszłam odprężona i jak na taki masaż przystało zrelaksowana. Masaż był delikatny, ale najważniejsze partie zostały mocniej wymasowana. Czułam różnicę ucisku na ramionach, czy karku. Osobiście polecam, pani w gabinecie nie zadawała zbyt wiele pytań, bo i po co. Wystarczyły te o samopoczucie i wygodę :)
Komentarze