facebook

Pomysły na prezent

Pomysły na prezenty są czasami potrzebne każdemu, a ich odkrycie często powoduje ból głowy. W końcu prezent nie tylko odzwierciedla naszą troskę i słuchanie, ale także pokazuje, jak bardzo kochamy/szanujemy drugą osobę, dlatego należy go bardzo odpowiedzialnie wybrać. Jak sprawić, by żaden obdarowany nie był zawiedziony? A co dać tym, z którymi spędzamy dużo czasu, ale niekoniecznie mamy z nimi bliskie relacje? Spieszymy z pomocą!

Zastanów się, jaka to okazja

Nie jest tajemnicą, że zwykle wręczamy prezenty z określonych okazji. Bardzo ważne jest, aby wziąć to pod uwagę przy wymyślaniu pomysłu na prezent! Jeśli czekasz na urodziny, rozdaj rozrywkę, która pozostawi w pamięci. Np. Wiedza zdobyta na kursach kulinarnych może na długo rozprzestrzenić się jako arcydzieło w kuchni, a gokarty - dać pomysł na profesjonalne uprawianie tego sportu.

W miarę zbliżania się Nowego Roku pamiętajmy, że oczekiwanie na Boże Narodzenie to dość stresujący czas, kiedy biegamy i przez co prawie tracimy głowy. Z tego powodu warto pomyśleć z wyprzedzeniem i wybrać taki pomysł na prezent, który przypadnie odbiorcy do gustu! Jeśli zapewnisz im weekendową rozrywkę, dostaniesz również niezapomniany czas, który pozwoli Ci spędzić czas z drugą połową, przyjaciółmi lub zebrać całą rodzinę. To świetny pomysł na prezent, któremu nikt nie będzie w stanie się oprzeć.

Idziesz na rocznicę ślubu? Świetnym pomysłem na prezent, aby uczcić rocznicę ślubu jest pyszny obiad. Oczywiście możesz go przygotować samodzielnie, ale jeśli nie jesteś dobrym kucharzem i chcesz spędzić czas w urokliwym otoczeniu i oderwać się od rutyny, warto pomyśleć o ofertach restauracji i kawiarni. Świece, luksusowe dania, muzyka na żywo - w ten sposób każdy chciałby spędzić wieczór!

Weź pod uwagę wiek odbiorcy prezentu

Mówi się, że wiek nie jest przeszkodą, ale wiek staje się ważnym aspektem przy wyborze prezentów. Daj dzieciom voucher do escape roomu, rozrywki w wodzie i parkach przygód lub trampolin, pozwól im w pełni zanurzyć się w linach i sieciach wysoko wśród drzew - po prostu upewnij się, że maluchy przeżyją zapierającą dech w piersiach przygodę!

Jeśli szukasz prezentu dla seniora, świetnym pomysłem na prezent jest wycieczkę niewymagającą ruchu. Na przykład, jeśli Twój znajomy senior lubi próbować nowych smaków, zaproś go w ekscytującą podróż smakową! Niezależnie od tego, czy pociągają Cię smaki kuchni orientalnej, chcesz wybrać to, czego ukochana osoba nigdy nie próbowała, czy wręcz przeciwnie, pozwolić Ci cieszyć się profesjonalnie przygotowanym ulubionym daniem. Niech wyjątkowe wrażenia pozostaną w jego pamięci na długo!

D.U.K.
Jak wybrać najlepszy prezent?

Tu znajdziesz najlepsze pomysły na prezent oraz wypoczynek - aktywny i pasywny. Pomysł, jaki voucher chcesz dać w prezencie. Dla osób aktywnych wybieraj kategorie Aktywne i ekstremalne, wodne. Wszyscy lubimy smacznie zjeść i wyjść na romantayczą kolację we dwoje - w kategorii Kolacje i degustacje znajdziesz już stworzone bony do restauracji oraz kolacje degustacyjne. Kategoria Uroda i SPA - idealne rozwiązanie na prezent dla siostry, mamy, przyjaciółki. Loty - kategoria na specjalne okazje dla celebrowania wyjątkowych dat.

Najlepszy prezent dla mężczyzny?

Co wybrać? Nie ma jednoznacznej odpowiedzi, dlatego proponujemy sugerować się według zainteresowań. Dla aktywnego pana proponujemy strzelanie, ekstremalną jazdę, rozrywki w wodzie i powietrzu. Dużo pracuje albo sportuje? Wybieraj masaż albo wypoczynek za miastem na łonie natury. 

Najlepszy prezent dla kobiety?

Najbardziej popularne prezenty dla kobiet - zabiegi SPA, bony do sklepów, kolacje. Kobiety lubią romantyczne, ale też aktywne prezenty - podaruj rejs jachtem, lot balonem. A dla miłośniczek ekstremalnych doznań najbardziej odpowiedni prezent będzie skok spadochronowy. Dobrym prezentem też będzie krótki wypad za miasto we dwoje albo z rodziną. 

Najlepszy prezent dla rodziców?

Dla nich się należy wyjątkowy prezent. Możesz wybrać SPA wypoczynek w uzdrowisku, wypad za miasto albo nad morze. Przecież każdy potrzebuje wypoczynku i czasu dla siebie. Dobrym też pomysłem na prezent to kolacja degustacyjna. Właśnie ona pozwala na wyszukanie nowych smaków. Jeśli twoi rodzice wolą aktywny wypoczynek, może im podarować wycieczkę, rejs statkiem lub jachtem albo nawet lot balonem! Niech wypróbują nowe rozrywki i spędzą czas razem.