facebook

Nocleg i wypoczynek

Każdy zasługuje na dobry wypoczynek, przynajmniej od czasu do czasu. Zrób sobie przerwę z ukochaną osobą i zwolnij nieco tempo życia. Krótki weekendowy wypad - romantyczny nocleg z dala od domu - niewątpliwie ożywi ciało, duszę i umysł. Upewnij się, że Twoje wakacje w Polsce będą niezapomniane: przygotowaliśmy ponad 300 ofert, z których na pewno wybierzesz najbardziej odpowiednią dla siebie.

Odpoczynek dla dwojga w tym nocleg i innymi udogodnienia

Weekend we dwoje to świetna okazja do ucieczki od codziennej pracy. Większość naszych ofert jest przeznaczona dla miłośników aktywnego wypoczynku, którzy tęsknią za wodnymi rozrywkami, masażami i zabiegami wellness. Chcemy, abyś przez co najmniej kilka dni nie musiał się o nic martwić, dlatego większość ofert obejmuje pyszne śniadanie, obiad lub luksusową kolację. Hotele zapewniają maksymalny wypoczynek, pobyt można wzbogacić wycieczkami, programami edukacyjnymi, różnymi rozrywkami na świeżym powietrzu, relaksem w uzdrowisku, masażami, programami terapeutycznymi, sportami i nie tylko.

Zrelaksuj się w różnych zakątkach Polski

Hotele nad morzem, zagrody agroturystyczne, komplety wypoczynkowe, sanatoria, a nawet w prawdziwe polskie dwory: możesz wybierać z wielu rzeczy! Niezależnie od tego, czy pociąga Cię minimalizm, nowoczesne udogodnienia, czy też chcesz spędzić czas w autentycznym i ekskluzywnym otoczeniu, znajdziesz odpowiednią ofertę dla siebie, odpowiadającą Twojemu budżetowi, potrzebom i pragnieniom.

Pobyt z noclegiem dla dwojga nigdy nie był tak satysfakcjonujący! Wybierz spośród ekskluzywnych i niezapomnianych opcji aktywnego lub relaksującego odpoczynku. Życzymy wspaniałych mini wakacji, na które bez wątpienia zasługujesz.

D.U.K.
Jak wybrać odpowiedni prezent?

Proponujemy posługiwać się filtrowaniem, dzięki któremu znajdziesz najlepszy prezent według wybranych kryteriów. Pomyśl, jaką sumę chcesz wydać na prezent, w jakim mieście potrzebujesz rozrywki oraz dla ilu osób voucher będzie przeznaczony.

Jak można wybrać dodatkowe oferty przy voucherze wypoczynkowym?

Nasze vouchery są w pełni złożone i dodawać dodatkowe opcje nie możemy. JEDNAK jeśli potrzebujesz dodatkowych opcji w swoim wypoczynku, zawsze mozesz skontaktować się z hotelem i nabyć bezpośrednio u nich dodatkowe opcje do już istniejącego voucheru prezentowego.