Gwarancja

GWARANCJA WYMIANY VOUCHERA PREZENTOWEGO Gwarancja wymiany vouchera prezentowego

Wszystkie vouchery prezentowe KatalogPrezentow.pl są bonami różnego przeznaczenia. Zakupiony i niewykorzystany voucher lub bon KatalogPrezentow.pl można wymienić na inną ofertę dostępną na naszym portalu, przez cały okres jego ważności.

Informacje na temat wymiany bonu upominkowego dostępne są na stronie https://www.katalogprezentow.pl/info/30-wymienic-voucher-prezentowy

Ważność nowego vouchera będzie taka sama jak poprzedniego.

GWARANCJA PRZEDŁUŻENIA VOUCHERA PREZENTOWEGOGwarancja przedłużenia vouchera prezentowego

Ważność AKTYWNYCH voucherów prezentowych może zostać bezpłatnie wydłużona o okres 6 miesięcy od daty ich wygaśnięcia.

Informacje o sposobie przedłużenia ważności bonu podarunkowego można znaleźć na stronie - https://www.katalogprezentow.pl/info/31-przedluzyc-voucher-prezentowy

WAŻNE! W systemie samoobsługowym można przedłużyć ważność tylko aktywnych voucherów KatalogPrezentow.pl. Jeśli posiadasz przeterminowany voucher, a od daty jego ważności nie upłynęło więcej niż 3 miesiące, prosimy o kontakt mailowy na adres info@katalogprezentow.pl. Voucher może zostać przedłużony tylko 1 raz.

GWARANCJA DARMOWEJ DOSTAWY Gwarancja darmowej dostawy 

Dostawa na terenie Polski jest darmowa. Możliwe sposoby dostawy: paczkomat InPost, kurier DPD, obiór w punkcie. Możesz otrzymać także voucher w formie elektronicznej na swoją skrzynkę mailową.

W przypadku niedoręczenia przesyłki z winy Klienta (błędnie wskazany adres, nieodebranie przesyłki na czas itp.), za ponowne jej wysłanie naliczona zostanie opłata za dostawę. Kwota będzie zależna od wybranej metody dostawy.

GWARANCJA BEZPIECZNYCH ZAKUPÓW Gwarancja bezpiecznych zakupów

Każda płatność odbywa się za pośrednictwem niezawodnych systemów płatniczych naszych partnerów takich jak PayU Polska, Montonio itp., które są stale sprawdzane przez instytucje odpowiedzialne za bezpieczne przesyłanie danych i ochronę użytkowników.

Nie ma zagrożenia, że dane, które podasz podczas zakupu, zostaną wykorzystane w niewłaściwy sposób – KatalogPrezentow.pl odpowiada za bezpieczeństwo podanych przez Ciebie danych i nie przekazuje ich podmiotom trzecim.

GWARANCJA ZWROTU Gwarancja zwrotu

Zakupiony i niewykorzystany voucher lub bon KatalogPrezentow.pl można zwrócić w ciągu 15 (piętnastu) dni kalendarzowych od daty zakupu.

W tym celu Klient powinien złożyć pisemną prośbę o zwrot pieniędzy na adres info@katalogprezentow.pl, podając przyczynę zwrotu i unikalny kod rezerwacyjny vouchera. W przypadku, gdy voucher został opłacony gotówką, Klient zobowiązany jest dodatkowo do okazania paragonu lub jego kopii. Przy płatności przelewem pieniądze wracają na konto Płatnika.

Pieniądze zwracamy w ciągu 5 (pięciu) dni roboczych od daty złożenia wniosku. Zwrotowi podlega kwota wpłacona za voucher, a nie wartość nominalna.

GWARANCJA NISKIEJ CENY Gwarancja niskiej ceny

KatalogPrezentow.pl zapewnia, że ceny wszystkich ofert umieszczonych na tej stronie są takie same lub niższe od cen u organizatora usługi.

Jeśli znajdziesz ten sam voucher taniej, skontaktuj się z nami mailowo na adres info@katalogprezentow.pl, podając link do oferty, a my wyrównamy cenę lub jeszcze ją obniżymy.

Gwarancja nie obejmuje krótkoterminowych promocji organizatora, stosowanych w innych punktach sprzedaży lub portalach rabatowych. Gwarancja nie obowiązuje również, gdy warunki korzystania z usługi różnią się np. sezonowością usług, czasem trwania oferty, ważnością tylko w określone dni tygodnia itp.

KATALOGPREZENTOW.PL Google 4.9 / (17)