Gwarancja niskiej ceny

KatalogPrezentow.pl gwarantuje, że wszystkie atrakcje mają cenę taką samą lub niższą niż u organizatora usługi. Jeżeli dany prezent znajdziesz taniej na stronie usługodawcy, napisz do nas na adres info@katalogprezentow.pl z odsyłaczem do oferty, a my odpowiednio obniżymy cenę. Gwarancja nie obowiązuje, gdy cena usługi zależna jest od następujących czynników, tj. sezonowość, czas obowiązywania oferty, dostępność w wybrane dni tygodnia.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Nabyty i nieużyty voucher prezentowy można zwrócić w ciągu 15 dni kalendarzowych od jego zakupu. Klient powinien złożyć podanie w sprawie zwrotu pieniędzy na adres info@katalogprezentow.pl podając przyczynę zwrotu i kod rezerwacji. Pieniądze zostaną przelane na konto płatnika w ciągu 5 dni roboczych.

Gwarancja wymiany prezentu

Wszystkie vouchery prezentowe KatalogPrezentow.pl są różnego przeznaczenia. Oznacza to, że nabyty i nieużyty voucher można wymienić na inny dowolny voucher prezentowy podczas całego okresu jego ważności. W tym celu klient powinien złożyć podanie na adres info@katalogprezentow.pl, podając kod rezerwacji oraz nazwę nowego kuponu prezentowego. W ciągu 1 dnia roboczego wyślemy nowy voucher na podany adres e-mail. Jego okres ważności będzie taki sam jak poprzedniego.

Gwarancja bezpiecznego zakupu

Każda płatność odbywa się za pomocą systemów Paysera i PayPal, które są godne zaufania i sprawdzane przez instytucje odpowiedzialne za bezpieczny przekaz danych i ochronę użytkownika. Nie musisz się obawiać, że podczas kupowania Twoje dane będą nieodpowiednio wykorzystane. KatalogPrezentow.pl jest odpowiedzialny za ochronę danych i nie przekazuje ich dla obywateli krajów trzecich, chyba że jest to ustalone w umowie.