Gwarancja niskiej ceny

KatalogPrezentow.pl gwarantuje, że wszystkie tu się znajdujące propozycje mają cenę taką samą lub niższą niż u organizatora usługi. Jeżeli taki sam prezent znajdziecie w innym miejscu taniej w innym miejscu, prosimy zwrócić się na adres [email protected] z odsyłaczem do oferty i cenę zrównamy lub zrobimy jeszcze niższą. Także gwarancja nie jest stosowana, gdy warunki korzystania z usług są różne, na przykład różna sezonowość usług, czas obowiązywania oferty, ważność tylko w określone dni tygodnia itd.

Gwarancja zwrotu pieniędzy

Nabyty i nieużywany kupon prezentowy można zwrócić w przeciągu 15 dni kalendarzowych od jego nabycia. Klient powinien złożyć podanie w sprawie zwrotu pieniędzy na adres [email protected] podając przyczynę zwrotu kuponu i kod rezerwacyjny. Jeżeli prezent był nabyty korzystając z przelewu bankowego, pieniądze będą zwrócone na konto płatnika. Pieniądze będą zwrócone w ciągu 5 dni roboczych.

Gwarancja wymiany prezentu

Wszystkie vouchery prezentowe KatalogPrezentow.pl są różnego przeznaczenia, dlatego nabyty i nieużyty voucher lub bon podczas jego ważności można wymienić na inny voucher prezentowy. Klient powinien złożyć podanie w sprawie wymiany prezentu na adres [email protected] podając kod rezerwacyjny posiadającego prezentu i na jaki inny chcecie wymienić.  W ciągu 1 (jednego) dnia wyślemy nowy kupon prezentowy na podany adres e-mail. Ważność nowego kuponu prezentowego będzie taki sam jak i poprzedniego.

Gwarancja bezpiecznego zakupu

Każda płatność odbywa się za pomocą systemów naszych partnerów Paysera i PayPal, które są godne zaufania i ciągle sprawdzane przez instytucje, które są odpowiedzialne za bezpieczny przekaz danych i ochronę użytkownika. Nie ma więc zagrożenia, że podczas kupowania dane będą nieodpowiednio wykorzystane. KatalogPrezentow.pl jest odpowiedzialny za podane dane i w żadnym wypadku nie przekazuje ich dla obywateli krajów trzecich, prócz jeśli jest to umówione w ustawie.