CZY MOGĘ PRZEDŁUŻYĆ VOUCHER PREZENTOWY W ZWIĄZKU Z BYŁĄ PANDEMIĄ W POLSCE?

W związku z panującymi obostrzeniami, WAŻNE vouchery bezpłatnie przedłużane o dodatkowe 6 miesięcy od dnia wygaśnięcia vouchera.

Przedłużyć można w systemie samoobsługi vouchera. https://www.katalogprezentow.pl/samoobsluga-vouchera Voucher z nową datą ważności zostanie wysłany na adres mailowy.

Jeśli chcesz wymienić voucher innego Państwa (Litwy, Łotwy, Estonii), trzeba napisać na info@katalogprezentow.pl kod rezerwacji vouchera oraz prośbę o przedłużenia vouchera. Voucher z odnowioną datą ważności zostanie wysłany na e-mail w ciągu 1 dnia roboczego.

WAŻNE! Jeśli voucher ma krótszy lub dłuższy okres ważności niż wskazuje system, prawidłowy termin ważności jest w systemie. Jeśli Twój voucher uległ zmianie albo warunki świadczenia usługi już nie są te same, wyślemy bon KatalogPrezentow.pl na wartość vouchera prezentowego.

CZY MOGĘ PRZEDŁUŻYĆ VOUCHER PO TERMINIE?

Nie ma możliwości przedłużenia nieważnego vouchera KatalogPrezentow.pl w systemie samoobsługowym. Jeśli masz wygasły voucher prezentowy, skontaktuj się z nami drogą mailową info@katalogprezentow.pl W mailu należy podać kod rezerwacji vouchera oraz powód, dlaczego voucher nie został wykorzystany w okresie jego ważności. W ciągu 1 dnia roboczego otrzymasz odpowiedź dotyczącą możliwości przedłużenia.