facebook

Kolacje i degustacje

Jedzenie jest integralną częścią naszego życia. Często staramy się zmieniać gusta, potrawy i cieszyć się nimi. Poprzez jedzenie komunikujemy się ze sobą, możemy się nim dzielić, okazywać swoje uczucia, troskę czy zaskoczyć ukochaną osobę. Nasz portal oferuje rozrywkę dla smakoszy - niezwykle uniwersalny prezent, który będzie pasował zarówno dla par, jak i dla rodziców, przyjaciół i kolegów. Zaskoczy zwłaszcza tych, którzy lubią próbować nowych kuchni, poznawać smaki, zwyczaje, tradycje różnych krajów oraz spędzać czas w restauracjach i degustacjach. W tej kategorii przygotowaliśmy najlepsze oferty restauracyjne w całej Polsce, dzięki czemu możesz być pewien, że podarujesz ukochanej osobie wyjątkową kulinarną podróż po świecie nowych doznań.

Czy kiedykolwiek próbowałeś poczuć każdy składnik oczami, nosem i ustami podczas degustacji wina, sera lub herbaty? W kategorii Rozrywka dla smakoszy oferujemy ekskluzywne wieczory degustacyjne serów, win i czekolady, lekcje gotowania, kursy kulinarne. Podaruj pyszne smaki światu nowych doznań.

Aby wybrać prezent na podstawie osobowości i zainteresowań obdarowanego, wybraliśmy szeroką gamę voucherów, które zaspokoją każdy gust.

Jeśli szukasz wyśmienitego prezentu dla pary, warto wybrać bardziej luksusową lub niezwykle kameralną restaurację, która zadba o odpowiednią atmosferę i dobierze specjalne dania i desery, aby wieczór był nienaganny. Jeśli chcesz zaserwować coś więcej niż obiad lub degustację, będą Ci odpowiadać vouchery rozrywka dla smakoszy z dodatkowymi atrakcjami lub specjalnymi miejscami. Może to być kolacja podniebna, na wieży telewizyjnej, rejs statkiem czy jazda konna z nieoczekiwanym zwieńczeniem - specjalnie przygotowaną kolacją dla dwojga. Dla par idealnie sprawdzą się również różnorodne degustacje czekolady, desery i fondue, które wzbudzą najgłębsze doznania i dostarczą mnóstwa słodkich chwil.

Przygotowaliśmy niespodzianki dla rodziny. Oprócz zwykłych ofert na kolację lub degustacje możesz również zapewnić im połączoną rozrywkę. Na przykład wizyta w parku wodnym z pyszną pizzą, ogromnymi zestawami sushi, które wystarczą dla każdego, czy wycieczki statkiem i parki rozrywki z obfitym lunchem. Taki voucher rozrywki dla smakoszy pozwoli Wam spędzić więcej czasu razem, spróbować nowych zajęć i nie martwić się o to, gdzie nnapełnić pusty żołądek, bo w ofercie znajdzie się także wykwintna rozrywka. w uznanych restauracjach. Są to m.in. różnorodne dania, napoje oraz rekomendacje sommelierskie i prelekcje, podczas których obdarowani będą mogli dowiedzieć się więcej o degustacyjnej kuchni i jej cechach. To świetny pomysł na prezent nie tylko dla jednej osoby, ale także dla pary, rodziny czy całego zespołu. Możesz być pewien, że będą się dobrze bawić, nauczyć czegoś nowego i zakończyć wieczór smakiem swoich arcydzieł.