facebook

Szkolenie Barista

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • szkolenie barista

Ważne:

Zajęcia odbywają się przez dwa dni, we wtorki i środy. Zajęcia odbywają się w grupach. Szkolenie kończy się egzaminem. Uczestnik po zdaniu egzaminu otrzymuje Certyfikat Baristy w języku polskim i angielskim. Miejsce realizacji: Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź i Kraków.  Klient może zrealizować kupon w wybranym przez siebie terminie spośród wyznaczonych przez Zleceniodawcę dat z zachowaniem terminu ważności vouchera (12 miesięcy).

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Ogólnopolska Szkoła Barmanów, miejsce ustalane podczas rejestracji.
Długość trwania: 16 godzin
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa, Wrocław, Poznań, Katowice, Łódź, Kraków
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

890,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +223

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Ogólnopolska Szkoła Barmanów
+48505052231; biuro@szkolabarmanow.pl
Google 4.9 / (103)
 • Cześć, zostałem wysłany przez zarząd pizzerii Mamma Mia ze Świnoujścia na szkolenie barmańskie I stopnia, które odbyło się w Poznaniu w Klubie Czekolada ? od początku kursu towarzyszyła mi ekscytacja i zafascynowanie tematem, możliwość rozwoju moich zdolności i poszerzenie wiedzy o świecie alkoholi dzięki profesjonalizmowi prowadzącego Tomasza. Zajęcia teoretyczne wzbogacone są o obszerną wiedzę Tomka z dziedziny kultury alkoholi jak i historii czy geografii, natomiast praktyka to kwintesencja piekielnie doświadczonego barmana. Osobiście jestem typem człowieka który potrzebuje robić własnymi rękoma żeby lepiej zapamiętać, więc chciałbym więcej czasu praktycznego z indywidualnym podejściem. Polecam wszystkim początkującym pasjonatom sztuki alkoholowej kurs w Ogólnopolskiej Szkole Barmanów!
 • Fantastyczna atmosfera, przyjemna nauka połączona z przyjemną zabawą. Gorąco polecam szkolenie barmańskie.
 • Bardzo fajne szkolenie , ogrom wiedzy prowadzącego, na temat alkoholu i całej sztuki barmanskie wysoce zadowalający. Brakowało mi tylko ciepłych napojów gdyż jest zima w lokalu nie było zbyt ciepło i żeby się napić gorącej kawy musiałam wyjść na przerwie w snieżyce i szukać jakiegoś lokalu.
 • Bardzo gorąco polecam tą szkołę. Po 4-dniowym kursie w Krakowie dowiedziałem się o alkoholach i koktajlach więcej niż mogłem sobie wymarzyć. Pan Tomasz rewelacyjnie prowadził zajęcia, opowiadał anegdotki związane z tematem, a informacje które przekazał w najmniejszych szczegółach, na długo pozostaną w głowie.
 • Jako absolwentka dwóch szkoleń barmańskich 1 i 2 stopnia, mogą z czystym sumieniem polecić tą szkołę wszystkim, i tym co mają już doświadczenie i tym co dopiero rozpoczynają przygodę za barem. Profesjonalne podejście, wysoki poziom. Ceny adekwatne do wysokiej jakości kursów. Bardzo ciekawe zajęcia, z treści teoretycznej jak i praktycznej. Ogrom wiedzy i nowych umiejętności a przy okazji luźna, przyjazna atmosfera. Polecam i napewno skorzystam z innych kursów!
Komentarze