facebook

Sesje zdjęciowe

Sesja zdjęciowa to okazja do zatrzymania czasu i najcenniejszych chwil. Podaruj bliskiej osobie sesję zdjęciową, podczas której profesjonalny fotograf w kreatywny sposób utrwali uśmiech, dobry nastrój i piękne oczy. Wybierz z bogatego asortymentu dostępnych sesji zdjęciowych i ciesz się wyretuszowanymi, czarno-białymi artystycznymi zdjęciami lub zdjęciami na płótnie. Sesje zdjęciowe jako voucher to doskonała okazja do wyboru różnych typów sesji zdjęciowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb.

Spędzony miło czas w studiu fotograficznym lub innym wybranym miejscu może stać się niezapomnianą przygodą i wspaniałym przeżyciem nie tylko dla początkujących, ale także dla modelek, które czują się swobodnie przed obiektywem. Znajdź najbardziej odpowiednią dla siebie ofertę i wybierz taką, która najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Osobom kochającym tradycyjną fotografię spodoba się atmosfera studia, a wielbiciele spontaniczności i oryginalności mogą skorzystać z ekskluzywnych ofert sesji.

Po wybraniu jednej z ofert na sesje zdjęciowe czeka na Ciebie:

 • Sesja zdjęciowa w wybranym przez Ciebie mieście i miejscu;
   
 • Wybierz liczbę zdjęć retuszowanych i nieretuszowanych (liczba zdjęć różni się dla każdej sesji zdjęciowej);
   
 • Wskazany czas trwania sesji zdjęciowej różni się w zależności od oferty;
   
 • Świetnie spędzony czas oraz wskazówki i spostrzeżenia od fotografa.
   
 • Stylowe ubrania, makijaż i fryzura są uzgadniane z wyprzedzeniem przy rejestracji.
   
 • Zdjęcia pozostaną miłym wspomnieniem na całe życie!

Dla tych, którzy lubią pozować, uwieczniać każdą chwilę swojego życia i czują się swobodnie przed obiektywem - ten prezent na sesje zdjęciowe z pewnością pozostawi wrażenie. Podczas sesji zdjęciowej profesjonalni fotografowie uwiecznią na zdjęciach wspaniałe chwile, ujawnią Twoje piękno i udzielą wskazówek, które pomogą Ci poczuć się swobodniej przed obiektywem.