facebook

Pobyt w hotelu Daisy Superior w Krakowie

-46%
Wyprzedaż!

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 2 noclegi w pokoju Superior dla 2 osób;
 • wejście na basen bez limitu;
 • wejście na lodowisko bez limitu (w okresie zimowym);
 • w lecie 1 godzina ping ponga gratis;
 • 20 % upustu na saunę, łaźnię parową, bilard, jacuzzi;
 • darmowy parking;
 • darmowe WiFi;

Ważne:

Doba hotelowa: od 14.00 do 11.00. Terminy na które oferta nie obowiązuje w roku 2022: od 30 kwietnia do 3 maja, 16 czerwca, 15 sierpnia, 31 grudnia. Dziecko do 8 roku życia śpiące z rodzicami w łóżku - gratis (ew. śniadanie płatne), dostawka dla dziecka (maks do 4 pokoi) 50 zł za dobę, łóżeczko dla malucha bądź niemowlęcia 30zł za dobę. Każde dziecko powyżej 8 roku życia liczone jest jako osoba dorosła. 

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Hotel Daisy Superior, ul. Morelowa 26A, Kraków, Polska Zobacz miejsce na mapie
Uczestnicy: 2
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Ważność: Wszystkie dni tygodnia
Sezon wypoczynkowy: Cały rok
Ilość noclegów: 2 noclegi
Państwo: Polska
Miasto: Kraków
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

339,00 zł

-46 %

630,00 zł *Cena bez promocji

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +85

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Daisy Superior ***
hotel@jrp.pl, +48 12 425 27 97
Google 2.9 / (550)
 • Hotel nie jest poł oż ony w zbyt dobrym miejscu, gdy jechaliś my rodziną gałęzie porysowały nas o dach. Obsł uga jest dobra, pokojówka przy serwisie mó wię c, po polsku, angielsku. Pokoje mogą być 2-osobowe, a dla 3 osób pokój posiada toaletę, klimatyzację, łóżka, lustra i szafki nocne.
 • UWAGA!!! OSZUŚCI!!! Sprawa od początku była ukierunkowana na oszustwo i zapewne zakończy się zgłoszeniem na Policję. Wczoraj dokonałem rezerwacji w hotelu. Pani na recepcji która była wczoraj w pracy godzinach 22:35 poinformowała mnie, że Booking miał problem z przetworzeniem płatności i anulował rezerwację. Wziąłem więc pokój w innym obiekcie. Do pewności kliknąłem prośbę o bezkosztową anulację wczoraj po uzyskaniu tej informacji z obiektu i zadzwoniłem na obiekt aby Państwa hotel ją zatwierdził, odebrał sądząc po głosie jakiś starszy Pan i powiedział, że teraz nie może się zalogować na komputer i zrobi to ktoś jutro rano. Zostawiłem więc tak temat. Dzisiaj rano zamiast ktoś się tym zająć kierownik obciążył moją kartę kwota 309zł za pobyt. Dzwoniłem przed chwilą do hotelu wyjaśnić temat i uzyskałem informację, że zostałem słusznie obciążony gdyż nie pojawiłem się w hotelu… Spróbuję sprawę wyjaśnić w poniedziałek rano z menadżerem ale sądząc po dotychczasowym poziomie obsługi nie uda mi się dojść do porozumienia więc sprawa trafi na Policję i do UOKiK. Absolutnie odradzam komukolwiek!
 • Czysto schludnie i tanio. Niedaleko od lotniska. Bardzo sympatyczna i pomocna obsługa. Chociaż łazienka nadaje się do remontu to jest bardzo czysta. Pościel wykrochmalona, wzorowa obsługa sprzątająca.
 • Hotel to dramat pokoje jak za króla świeczka ceny jak Ibis . Z braku laku przespałem się śniadanie koło 25-30 zł nie pamiętam ale parówki rodem za 12,50. Jajecznica jak cegła zapieczona w podgrzewaczu jedna Pani z ukrainy robi wszystko chleb średnio świeży sery szynki jakość 2/10 . Te zejścia zakręty do jadalni w przyziemia . Masarka nie polecam nikomu . Pierwszy i ostatni raz dramat
 • Nie jestem raczej wymagającym klientem, ale nie poleciłbym tego hotelu nikomu. Poza w miarę dobrą lokalizacją na obrzeżach Krakowa, ale w bliskiej odległości na Wawel, hotel nie ma nic co oceniłbym pozytywnie. Wygląd hotelu z zewnątrz pozostawia wiele do życzenia, jest brzydki, zaniedbany i wymaga pilnego remontu. Pokoje są brzydkie, ciemne i urządzone w kiczowatym królewskim stylu (wiem o gustach się nie rozmawia, ale bez przesady). W pokoju usterka na usterce (poluzowane klamki, odpadające haczyki, klapa od toalety, cieknący prysznic na pol łazienki) oraz potwornie gorąco mimo 26 stopni na zewnątrz. Basen niby plus, ale jest zaniedbany, brudny i odstrasza. Nie wspomnę już o tym, że chyba pierwszy raz w moim życiu, pobrano mi opłatę za pożyczenie łyżeczki do herbaty, bo nie było na wyposażeniu! Śniadania za 40zł, a nie poleciłbym nawet jakby były za 5zł… Odradzam i dopóki nie zrobią kapitalnego remontu, to nie wróżę dobrej przyszłości.
Komentarze