facebook

Kurs nurkowania Open Water Diver w Olsztynie

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • kurs, obejmujący część praktyczną (6 zajęć w basenie, 4 nurkowania w wodach otwartych) i część teoretyczną (6 godz.wykładów)

Ważne:

Kurs odbywa się w grupach. Minimalny wiek uczestnika 10 lat. Harmonogram zajęć ustalany jest z uczestnikiem. Na czas zajęć praktycznych uczestnik ma wypożyczony niezbędny sprzęt do nurkowania. Po ukończeniu kursu uczestnik otrzymuje certyfikat. Zajęcia na wodach otwartych odbywają się na jeziorach w promieniu 50 km od Olsztyna.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Centrum Niezwykłych Nurkowań Krokodyle, ul. Dąbrowszczaków 5/1, Olsztyn
Długość trwania: 6 wykładów i 6 zajęć na basenie
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Olsztyn
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

2 300,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +575

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Centrum Niezwykłych Nurkowań KROKODYLE
igor@krokodyle.com.pl; +48605630240
Google 4.7 / (62)
 • Polecam! :) Igor i jego wspaniała Ekipa to ludzie z ogromnym doświadczeniem i pasją którą z chęcią się dzielą. Kursy w Krokodylach są przeprowadzane profesjonalnie, wypożyczalnia i sklep są bogato wyposażone w sprzęt bardzo dobrej jakości. To wspaniałe miejsce do rozpoczęcia przygody z nurkowaniem, odbycia profesjonalnych szkoleń, poznania cudownych ludzi i wyjechania na nurkowe wakacje w ciepłe kraje. Serdecznie polecam
 • Bardzo profesjonalne centrum nurkowe. Można kupić dobry sprzęt w miarę atrakcyjnej cenie na pochwałę zasługuje przemiła obsługa i dyspozycyjność względem możliwości uzupełnienia butli powietrzem a także mieszankami. Szef i instruktor Igor potrafi dosadnie przekazać wiedzę na temat nurkowania i życia. Warto zajrzeć nawet na kawkę. Jedynym kluczowym problem jest dojazd, polecam parkować od strony ulicy bo Fordem transitem idzie sobie lampę zbić;) Pozdrawiam przystojnego Bosmana Polecam
 • Polecam szkołę i nauczycieli. Bardzo wysoki poziom nauczania bez drogi na skróty, czasami nawet za bardzo. Super wyprawy i atmosfera, nie oszczędzają na serwisie sprężarki dzięki czemu mamy zawsze dobre i czyste powietrze i inne gazy. Sprzęt w wypożyczalni wysokiej jakości. Jak chcesz nauczyć się nurkować w Olsztynie to polecam Krokodyle i Igora właściciela.
 • Nurkuje z Krokodylami od lat. Nigdy się nie zawiodłem. Ludzie z pasją i profesjonalnym podejściem do tego co robią. Gorąco polecam.
 • Serdecznie nie polecam szkoły nurkowania, która postanowiła zaśmiecić osiedle swoimi ulotkami, które wrzucała na szyby zaparkowanych tam samochodów. Może każdy tak podjedzie na Dąbrowszczaków 5 i wyrzuci trochę swoich śmieci?
Komentarze