facebook

Zaawansowany kurs wizażu w Łodzi

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 3-dniowy kurs wizażu (każdego dnia po 6-7 godz.);
  • lunch, słodkie przekąski oraz kawa/herbata;

Ważne:

Podczas kursu instruktor wykonuje i omawia makijaż na połowie twarzy modelki, następnie uczestnik odtwarza makijaż pod okiem trenerki.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Macherowska Makeup, Piotrkowska 3 lok 3U, Łódź Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 3-dniowe kursy
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Łódź
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 5 / (27)
  • Cudowne miejsce, cudowna osoba z ogromnym doświadczeniem. Odbyłam 5-dniowe szkolenie grupowe z makijażu. Z całego serca polecam, masa wiedzy i miła atmosfera.?
  • Jestem bardzo zadowolona z kursu. Pełen profesjonalizm! Do tego Jola to ciepła, cudowna osoba ?. Teoria przekazana w przystępny sposób, praktyka także. Duży wybór materiałów i przepięknie wykonane makijaże. To szkolenie na bardzo wysokim poziomie. Polecam?
  • Z całego ? polecam kurs u Joli ! Wyniosłam z niego ogrom wiedzy, Jola zaraża pozytywnym nastawieniem i widać,że kocha to co robi :) Przekazuje wiedzę w sposób bardzo zrozumiały dla zwykłego "laika" i robi to świetnie. Kurs skończyłam z pozytywnym nastawieniem do tego zawodu jak i pewnością,że jeśli będę chciała się doszkalać to tylko u Joli! Gorąco polecam ??
  • Kurs makijażu dziennego? dla mnie jako laika jeśli chodzi o makijaż, to była prawdziwa uczta?. Bardzo metodycznie przeprowadzony kurs, atmosfera bardzo przyjazna, wiedza oraz profesjonalizm Pani prowadzącej na najwyższym poziomie.
  • Wybranie szkoleniowca na kurs zawodowy makijażu nie było łatwym zadaniem ale trafiając do Joli okazało się ze był to najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać . Potężna dawka wiedzy , wskazówek , praktyki . Jola jest perfekcjonistka i widać to na każdym etapie jej pracy dlatego polecam każdemu naukę pod okiem Joli i mam nadzieje ze jeszcze kiedyś się spotkamy . Jeszcze raz dziękuje
Komentarze