facebook

Wspinanie z instruktorem w Poznaniu

Darmowa dostawa prezentu!

 

 

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • wstępne szkolenie;
  • zajęcie wspinaczkowe z instruktorem dla 1-4 osób;

Ważne:

Oferta jest przeznaczona dla osób powyżej 4 r.ż.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Blok Line, ul. Krzywoustego 72, Poznań Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz.
Uczestnicy: 1-4
Odzież: Strój sportowy
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.7 / (414)
  • Super miejsce dla dzieciaków i dorosłych. Dla profesjonalistów i dla początkujących. Ceny wahają się w okolicach 35-45 zł. za dziecko. Nie ma limitu czasowego ale po przejściu kilku ścianek siły opadają. Obsługa dość mało pomocna, Pan, który nas przyjmował nie dał żadnych instrukcji a o sprzęt musieliśmy sami go poprosić. Mimo wszystko dzieciaki świetnie się bawiły
  • Świetne miejsce do zabawy i ćwiczeń. Przemiła obsługa i cudowna atmosfera. Bardzo ciekawa alternatywa spędzenia czasu z dziećmi. Polecam
  • Super miejscem. Syn świetnie się bawił (5lat). Ścianki o różnym poziomie trudności. Bardzo miła i pomocna obsługa. Szatnia gdzie można zostawić rzeczy. Na miejscu można też kupić cos do picia. ;)
  • Mimo że ścianka jest bardzo daleko od centrum i ciężko do niej dojechać, uważam że ma świetne trasy boulderowe, a dodatkowo świetne ściany z linami. Jest dostosowana dla nowych wspinaczy. Dużym plusem jest szatnia z kluczykami za 2 zł, dzięki czemu nie trzeba dawać czegoś w zastaw przy wejściu. Jedyny minus to przejście pomiędzy boulderownią, a linami (trzeba przejść po schodach w środku budynku).
  • Ściana wspinaczkowa do wspinaczki z liną, zaś na piętrze znajduje się średniej wielkości boulderownia. Robiłam 2-krotnie szkolenie dla początkujących z asekuracji górnej. Raz indywidualnie (30 zł + wejscie) i drugi raz w ramach tzw. 'taniego piątku', kiedy to w ramach ceny wejścia jest szkolenie grupowe (chyba max 6 osób, konieczna rezerwacja). Polecam szkolenie indywidualne lub w parze. Grupowo zajmuje więcej czasu, ale dla przypomnienia czy dla oszczędności finansowej grupowe jak najbardziej też jest ok. Dzięki tym szkoleniom jestem w stanie asekurować wejścia innych osób. W razie dłuższej przerwy po szkoleniu Instrukotrzy wręcz zachęcają by podejść i dopytać i odświeżyć wiedzę, aby wspinanie było bezpieczne. Ceny wypożyczenia sprzętu raczej standardowe. Jeśli zamierzasz trenować regularnie - pierwszy zakup to własne buty i worek z magnezją, reszta z czasem i spokojnie można wynająć. Oprócz stanowisk 2 osobowych są też maszyny do wspinaczki solo. Jeszcze nie testowałam, ale moja ekipa tak. Fajne ścianki wysokie dla amatorów, a także ścianki dla dzieciaków, gdzie u szczytu są pojemniki (ponoć z cukieraskami do zdobycia). Szatnia damska choć niewielka, to zwykle nie mam problemu z miejscem. Zamknięcie szafki na kluczyk z kaucją 2 zł. Na terenie BlokLine jest prysznic i umywalka na partwrze, zaś toaleta na piętrze w pomieszczeniu boulderowni. Akceptują multisport i medicover. Parking płatny, gdyż jest to ogólny parking Kinepolis, ale nie są to wysokie stawki (chyba 3 zł /h) Dla wspinaczki linowej - BlokLine! Mały minus, zimą, w czasie przerw między wspinaniem, można trochę zmarznać w krótkim rękawie, gdyż ściany stoją w holu głównym Kinepolis.
Komentarze