facebook

Tarowanie wraków Monster Truck

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • jazda za kierownicą Monster Trucka w asyście instruktora połączoną z tratowaniem wraków

Ważne:

Usługa dostępna dla osób od 18 r.ż. Prawo jazdy nie jest wymagane. Uczestnik ma prawo przełożyć termin realizacji usługi nie później niż na 5 dni przed wyznaczoną datą, w przeciwnej sytuacji, w przypadku nie stawienia się uczestnika w wyznaczonym wcześniej terminie, voucher uznaje się za użyty.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Mistrzowie Imprez, Gassy 26a, Konstancin-Jeziorna Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 30 min.
Uczestnicy: 1
Odzież: Wygodne, niekrępujące ruchów
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.8 / (917)
  • No i dołączam! Tym razem wszystko było ok, pan Instruktor miły, konkretny i pomocny. Polecam każdemu, bo wyobrażenia i rzeczywistość, to dwie różne rzeczy. Warto spróbować, bo jazda monsterkiem, to zupełnie co innego niż zwykłym, a nawet niezwykłym?, autkiem. Prędkość niewielka, ale daje możliwość skumania auta a i czas przeznaczony na jazdę mija wolniej?! Zachęcam Niezdecydowanych! Podpowiadam Zastanawiającym się nad prezentem dla kogoś?! Straciłam czas, a pewnie również pieniądze. Mimo rezerwacji, na miejscu w Gassach, po 40 minutach oczekiwania, okazało się, że nie ma mnie na liście realizacji! Jednakowoż nie jest tak źle, następne podejscie robię 11 lutego?. Mam nadzieję, że będę mogła dołączyć do grona Zachwyconych!
  • Bardzo polecamy. My skorzystaliśmy z usługi Mini Monster truck jako prezent urodzinowy dla naszego 6 letniego syna. Syn był zachwycony. Coś nowego. Wizja tego ze sam kieruje taką maszynę sprawialy że z jego twarzy usmiech nie znikał. I Pan instruktor na którego trafiliśmy miał ekstra podejście do dzieciaków. Cała przejażdżka 30 minutowa przebiegła w super atmosferze. Na pewno wrócimy jeszcze w slomeczny dzień żeby mieć porównanie. A i z pewnością będziemy chcieli pojeździć też większą wersją nie dla dzieci ;) wspomnienia na pewno będą zagwarantowane
  • Monstertrucki dotad znane tylko z tv.. Fantastyczna zabawa dla dużych i małych!! Dawno sie tak dobrze nie bawilem, warto bylo jechac az z Gdanska!! Polecam serdecznie. Mila obsluga, fajna atmosfera!!
  • Marzenia trzeba spełniać ☺️ i spełniłam ? emocji było wiele, od stresu po lęk i radość, że jednak można prowadzić takie bydlę ? Także bardzo polecam każdemu spróbować - po co potem żałować, że się nie spróbowało ?
  • Super zabawa i profesjonalna obsługa! Na tej drugiej chciałbym się skupić. Fajny kontakt telefoniczny, wszystko można dogadać i ustalić, na miejscu profesjonalne wsparcie. Na końcu mały drobiazg, ale dopełniający obraz obsługi. Żona patrzla jak jeździmy i cały czas ly Pan pytał się y czegoś jej nie trzeba, proponował gdzie szczery zrobić mi i dzieciom zdjęcia itp. Super! A jazdpierwsza klasa, dzieci i ja pod wielkim wrażeniem!!!
Komentarze