facebook

Hydradermia w salonie SPA 43 w Warszawie

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 1 godz. 20 min zabieg na twarz z wykorzystaniem jonoforezy dla 1 osoby

Ważne:

Usługa dostępna dla osób od 20 r.ż.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Salon kosmetyczny Spa 43, ul. Stanisława Żaryna 5 lok. 43, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz. 20 min.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Twarz
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.8 / (72)
  • Miałam tylko skorzystac z jednej serii endermologii, a przepadlam na dłużej. Miejsce do którego lubię wracać przede wszystkim za cudowna atmosferę, duży wybór zabiegów, troskę o klienta i dopasowanie zabiegów do potrzeb. Po oczyszczaniu manualnym następnego dnia nie ma śladu, a to dzięki Pani Wali, która doskonale wie co robi. Dziękuje i będę wracać ☺️
  • fantastyczne miejsce. dziewczyny otaczają Cię troskliwą opieką i wykonują zabiegi z niesamowitym zapałem. Profesjonalizm i to bez zbędnej pychy. Polecam!
  • Jesli ktos chce odbywać tu swoje praktyki, bardzo odradzam. Pani właścicielka przyjmuje każdego praktykanta a potem nie robi nic aby czegokolwiek nauczyć. Jedyny plus to inne pracownice, które starały sie aby cokolwiek przekazać.
  • Serdecznie polecam salon Spa43 Centrum. Jestem w trakcie serii zabiegow karboksyterapii skory glowy i juz widze efekty! Zglosilam się z problemem nadmiernego wypadania wlosow - juz po 5 zabiegu wlosy zaczynaja odrastać i sa odbite od nasady. Terapie uzupelniam o peeling wykonywany w salonie i zauważam duzo mniej wypadających wlosow. Panie są bardzo profesjonalne i sympatyczne a salon czysty i zadbany. Polecam!
  • Robiłam laminację brwi + kolorek. Ja jestem zazwyczaj wybredna jeśli chodzi o kształt i kolor, ale tutaj byłam naprawdę zadowolona, ładnie, estetycznie bardzo naturalnie, a dodatkowo długo się trzymalo. Polecam :)
Komentarze