facebook

Outdoorowy Kurs Survivalowo-Bushcraftowy z LifeTrip

-5%
Wyprzedaż!

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 40 godz. outdoorowy kurs Survivalowo-Bushcraftowy;
 • niezbędna racja żywnościowa oraz jeden ciepły posiłek;

Ważne:

Szkolenie zazwyczaj od piątku wieczorem do niedzieli po południu). Usługa realizowana przez cały rok. Osoba posiadająca voucher ma możliwość wyboru profilu szkolenia. Do wyboru:
Szkolenie Stacjonarne - miejsce realizacji ok. Wyszkowa;
Szkolenie Trekkingowe - miejsce realizacji Warmia i Mazury,
Szkolenie WaterTrekking - miejsce realizacji na wszystkich nieuregulowanych rzekach Polski).
Szkolenie WaterTrekking wymaga posiadania własnego pontonu; istnieje możliwość wypożyczenia pontonu za dodatkową opłatą 150-170 zł u Organizatora usługi. Podczas kursu uczestnik otrzymuje niezbędną rację żywnościową oraz jeden ciepły posiłek; we własnym zakresie uczestnik musi przygotować śpiwór, karimatę oraz zabrać z sobą wodę i ubranie dopasowane do aktualnych warunków pogodowych. Usługa realizowana w grupach ok. 15-20 osób. Osoby poniżej 16 r.ż. mogą skorzystać z usługi wyłącznie pod nadzorem opiekuna, dopłata za opiekuna wynosi 150 zł brutto płatne u Organizatora usługi, opiekun osoby niepełnoletniej uczestniczy w kursie ze wszystkimi kursantami na tych samych zasadach co pełnopłatni uczestnicy. 

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: LifeTrip Survival & Bushcraft, ok. Wyszkowa, Polska
Długość trwania: 40 godz.
Uczestnicy: 1
Odzież: Ubranie dostosowane do każdych warunków pogodowych, obuwie do wypraw
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

437,00 zł

-5 %

460,00 zł *Cena bez promocji

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +109

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
LifeTrip Survival & Bushcraft
+48505 335 623, kontakt@lifetrip.pl
Google 5 / (78)
 • Wyprawy z LifeTrip zmieniły moje życie. To prawdziwy survival, który pozostawia długotrwały efekt. Wczoraj wróciliśmy z Tatr. Noc w jaskiniach, dwa dni chodzenia po bagnach. Jest poniedziałek rano. Wstaję, robię kawę, potem drugą. Włączam muzykę. Piję kawę i czuję, że chcę wrócić do lasu, do bagien, do Narnii :). Trudno to opisać, trzeba to poczuć samemu. Dziękuję Seba ! Dziękuję wszystkim uczestnikom ! Kocham Was i do zobaczenia na kolejnej ekstremalnej wyprawie ! :).
 • Wyprawa z Sebastianem w Beskid Niski to majstersztyk. Fajna przygoda, pozytywna energia.Najbardziej podobała mi się atmosfera, po 5 minutach od poznania się, czułem się jakbym znał się z nimi całe życie. Chodzenie poza szlakiem, miejsca do spania w lesie, najpiękniejsze co może być.I nawet w chwilach zmęczenia zawsze wiesz, że nie będziesz szedł sam.Napewno to był pierwszy mój wyjazd z LifeTrip i na pewno nie ostatni.Teraz zapisuje się na wyprawę do puszczy Boreckiej, zapraszam wszystkich chętnych, zobaczycie jak to zmienia pozytywie ,specjalne pozdro dla pana Kleszcza.
 • Super sprawa, Sebastian mega przygotowany do wyprawy, uratował mnie pożyczając stuptuty bym nie utopił się w śniegu;) polecam wyprawy! Z pewnością skorzystam ponownie ?
 • Polecam wyprawy z Sebastianem z LifeTrip - Warszawska Szkoła Przetrwania - Survival & Bushcraft ?. Dostaniecie taki w p i e ... l że głowa mała ?, ale dzięki temu wyjdziecie z Waszej strefy komfortu i nabierzecie bardzo przydatnych umiejętności ?. Było ciężko i wspaniałe ?. Czas zaplanować kolejną wyprawę ?.
 • Skala 5 gwiazdek to zdecydowanie za mało! To była przygoda mojego życia!!! Poznałam sile natury która jest niewyobrażalna..!! Nikt tego nie zrozumie jak nie przeżyje.. Nocowanie w lesie podczas burzy, spacer w nocy bez latarek, przecieranie szlaków gdzie idziesz w nieznane - można by tak wymieniać i wymieniać ??? Każdemu polecam wyjazdy z Sebastianem ponieważ jego doświadczenie, wiedza, cierpliwość, wspaniały kontakt z każdym z nas i obłędny spokój odmienia spojrzenie na świat - nikt nie wraca już taki sam ? jestem wdzięczna z całego serca ze ten czas ??? Seba jeszcze raz dziękuje ???
Komentarze