facebook

Szkolenie safe driving 1 stopnia z Auto Szkoła Skoda w Poznaniu

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • nauka omijania przeszkód;
 • pokonywanie serii zakrętów;
 • wyjście z poślizgu;
 • symulacja dachowania;
 • zderzenia wykonywane przy dwóch różnych prędkościach;
 • certyfikat poświadczający ukończenie kursu;

Ważne:

Szkolenie odbywa się w grupach liczących od 5 do 10 osób. Usługa przeznaczona dla osób od 18 r.ż. posiadających ważne prawo jazdy kat. B.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Skoda Auto Szkoła, Głogowska 425, Poznań Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: ~ 7.5 h
Uczestnicy: 1
Odzież: Wygodne, niekrępujące ruchów
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.7 / (238)
 • Było dużo lepiej niż się spodziewałem. Jestem po pierwszy etapie. Mało (zbędnego) gadania i teorii, a największy nacisk stawiany jest na praktykę i jazdę na torze. Dużo adrenaliny, trochę nerwów;), ale zdecydowanie warto i polecam. Dobrze zainwestowane pieniądze i nie mogę się doczekać drugiego etapu.
 • Szkolenia i kursy warte polecenia dla każdego kierowcy. W tym miejscu ma się szansę odczuć coś co może wydarzyć się na drodze i nauczyć się na to reagować. Instruktorzy profesjonalni, z dużą wiedzą.
 • Mega,mega miejsce, które powinien odwiedzić każdy kierowca, nie tylko na początku drogi,po otrzymaniu prawa jazdy, ale nawet kilka razy w życiu dla przypomnienia jak zapanować nad kierownicą w extremalnych sytuacjach,które mogą nas spotkać. Super, profesjonalni szkoleniowcy, widać,że pasjonaci z wielkim doświadczeniem i wiedzą! W ogóle to super te Skody, mają mega dużo asystentów wspierających kierowcę w czasie jazdy i sie super prowadzą. Auto Szkoła jest dla każdego kierowcy bez względu jakim autem jeździ. Bardzo polecam i jeszcze tu wrócę,bo mam niedosyt a szkoleń jest wiele do wyboru,więc znajdę coś wg własnych potrzeb,bo jak się okazało nikt nie jest dobrym kierowcom w extremalnych sytuacjach a bezpieczeństwo na drodze najważniejsze.
 • Polecam ! Super atmosfera, zrobione etapy 1 i 2, bardzo dużo praktyki, można potrenować to, co by się chciało, a nie ma możliwości na normalnej drodze. Dużo uświadamia, poprawia umiejętności i uczy dobrych nawyków.
 • Ukończyłam szkolenie MINI 1 w ramach Safe Driving. Czy jest warte swojej ceny? Nie wiem. Szkolenie dostałam w prezencie. Niemniej jestem bardzo zadowolona z udziału. Szkolenie odbyło się w niewielkiej grupie. Najpierw część teoretyczna w sali szkoleniowej. Następna część odbyła się w centrum edukacyjnym SKODA Auto Lab, gdzie między innymi zostały wyjaśnione kwestie bezpieczeństwa np. wpływ właściwie dobranej pozycji kierowcy, zagłówków itp. Chętne osoby mogły skorzystać z symulacji dachowania. Największa część szkolenia odbyła się na dużym placu treningowym, gdzie praktykowaliśmy między innymi hamowanie awaryjne w różnych warunkach czy doskonalenie slalomu. Wszystko pod czujnym okiem instruktora. Sądzę, że szkolenie to będzie świetnym uzupełnieniem do normalnego kursu na prawo jazdy. Na szkoleniu było widać różnicę w zachowaniu za kierownicą między osobami, które doświadczyły już sytuacji niebezpiecznej na drodze, choćby zwykłej drobnej stłuczki, a osobami, które nie miały takiego doświadczenia i zero wyobrażenia odruchów. Szkolenie wieńczy wręczenie pamiątkowego certyfikatu. W sali szkoleniowej dostępne napoje i ciastka. A ponieważ szkolenie trwa ponad 4h, warto zabrać ze sobą jakąś kanapkę, gdyż na placu manewrowym potrafi dopaść głód.
Komentarze