facebook

Wejście do pokoju zagadek „Jaś i Małgosia“ dla dwojga w Poznaniu

Darmowa dostawa prezentu!

 

 

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 1 godz. wejście do pokoju zagadek „Jaś i Małgosia“

Ważne:

 

Minimalny wiek uczestnika 16 lat, pod opieką jednego pełnoletniego opiekuna albo za zgodą opiekuna.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Lock&Escape, ul. Lechicka 59, Poznań Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz.
Uczestnicy: 2
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy
 • Wybrane kryterium

190,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +48

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Lock&Escape
+48669908961
Google 4.9 / (78)
 • Byłem pierwszy raz w escape room i bardzo mi się podobało. Poziom trudności dostosowany do poziomu doświadczenia.
 • Jaś i Małgosia w nowoczesnym wydaniu:) miejsce godne polecenia, niezła alternatywa na rodzinną (i nie tylko) wyprawę w świat pełen zagadek i zadań do rozwiązania. Zarówno dzieci jak dorośli mieli niezłą zabawę. Oby więcej tego typu rozrywek! Można powiedzieć,że wyobraźnia ludzka nie zna granic pozwalając stworzyć tego typu miejsca!!
 • Świetna zabawa dla dorosłych uczestniķów gry. Były z nami dzieci i to chyba one miały najmniej frajdy choć pokoj Jaś i Małgosia został wybrany ze względu na nie. 4-latek okazał się być zwyczajnie za mały a 7-latka zniecierpliwiona tym, że dorośli czasem potrzebują trochę czasu na odgadnięcie zagadki (bała się też spotkania z Babą Jagą, choć nie mieliśmy elementów straszących). Obsługa pokoju pierwsza klasa - bardzo duża ciepliwość do wszystkich graczy (w tym najmniejszego, który czasem sprawnie zmieniał nam również odpowiedzi), pozwoliła nam również zakończyć grę po upływie jej czasu. Wystrój i atmosfera poszczególnych pokojów bardzo fajna, mieliśmy drobne problemy techniczne ale zostały one w bardzo sprawny i pomysłowy sposób zaadresowane. Doświadczenie i przeżycia, które długo będę wspominać z uśmiechem i zdecydowanie pomysł na dobrze spędzone rodzinne popołudnie.
 • Faraon to stary pokój który wymaga przynajmniej liftingu, część przedmiotów nie działa jak należy, część jest nieczytelna. Klimat słaby. Ponadto bardzo mało skupiony i nieuważny miszcz gry. Za te pieniądze to po prostu nieuczciwe.
 • Kontakt z firmą - super; telefonicznie dokonana rezerwacja, jednak jakieś wątpliwości i nagła zmianę godziny rezerwacji dokonałam bez problemu SMS. Na miejscu obsługa świetna, przywitała nas Pani Dominika (serdecznie pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy ?) i wspaniape wprowadziła w świat escape room, jak i do samego pokoju. Na swoją przygodę wybraliśmy Tajemniczy Las. Daliśmy się totalnie porwać temu miejscu i byliśmy mega zafascynowani tym co dzieje się w pokoju. Czasem za bardzo dawaliśmy sie ponieść emocją i gubiliśmy rytm ?. Jednak ostatecznie udało nam się wyjść z pokoju! A to najważniejsze ?. Co śmieszne; wyszliśmy 2 sekundy przed końcem czasu ???. Zabawa była wspaniała. Nasze gafy i potknięcia tłumaczymy sobie tym, że byliśmy grupa 4 osób, z czego 3 były pierwszy raz, a 1 drugi (wcześniejszy pokój odwiedzony dawno temu i absolutnie nie mógł się z tym równać). Polecamy gorąco !
Komentarze