facebook

Strzelanie z pakietem Counter Strike w strzelnicy FSO w Warszawie

Darmowa dostawa prezentu!

Strzelnica FSO - najwięsza strzelnica w Warszawie, położona na Warszawskiej Pradze Północ. Oferty są skierowane dla początkujących, jak również dla osób zapoznanych ze strzelaniem. Pod okiem instruktorów zdobędziesz lub pogłębisz wiedzę związaną ze strzelectwem sportowym.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 15 strzałów pistoletem HK USP;
  • 15 strzałów pistoletem maszynowym MP5;
  • 10 strzałów AK47 Kałasznikow;
  • 10 strzałów karabinkiem AR15/M4;

Ważne:

Minimalny wiek ok. 6 lat. Dziecko musi być w stanie utrzymać broń oraz bezwzględnie stosować się do poleceń instruktora.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Strzelnica FSO, Jagiellońska 88/10b, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.7 / (1054)
  • Bardzo nieudany weekendowy wypad na te strzelnice ze znajomymi. Jesteśmy zupełnymi laikami w temacie strzelania, ale byliśmy ciekawi tematu. Na wejściu od razu można się spotkać z uczuciem jakby personel przyjmował klienta „z łaską”. Niemiły ton Pań na recepcji i „groźny” wzrok instruktorów, którzy zachowują się jakby bawili się w wojnę. Gdy po kilkunasto minutowym oczekiwaniu na obsługę udało nam się wejść na oś do strzelania zostaliśmy właściwie sami z tematem. Nikt nam nie doradził w sprawie wyboru sprzętu, a gdy zadawaliśmy pytania, fakt - absolutnie podstawowe, to spotykaliśmy się z szyderczymi uśmiechami ze strony instruktorów. Klientów początkujących rozumiem, że Państwo nie obsługujecie? Nie polecam tego miejsca dla kogoś kto chciałby po prostu spróbować czegoś nowego. Bardzo niemiła atmosfera i poczucie jakbyśmy byli bardziej na komisji wojskowej niż na ogólnodostępnej strzelnicy.
  • Pierwszy raz na strzelnicy i muszę przyznać zabawa przednia mimo lekkiego lęku który pomógł przekuć instruktor Piotrek, mega profesjonalna, wyrozumiała ale zarazem luźna obsługa która przekuła się w naprawdę świetnie spędzony czas. Gorąco polecam!
  • Pakiet rodzinny (2+2) - super zabawa w niedzielny poranek ;) Profesjonalnie i miło:) Instruktor PIOTREK - POLECAMY! Wszystko świetnie wytłumaczył, cierpliwe. Dzieciaki zadowolone! ? Dziękujemy! Na pewno wrócimy!
  • Strzelnica w starym budynku fabryki FSO zrobiła na mnie wspaniałe wrażenie. Pracują w przystępnych dla klienta godzinach. Umożliwiają każdy rodzaj płatności. Jasno przedstawione pakiety strzeleckie są skomponowane "z głową" (polecam pakiety VIP :)). Instruktor wszystko tłumaczy. Upewnia się, że klient ma ze strzelania samą frajdę. Jedyne co chciałabym tam dodać to możliwość kupienia pamiątkowego gadżetu.
  • Bardzo fajna strzelnica. Cztery stanowiska strzeleckie. Instruktorzy są bardzo pomocni, a i cennik nawet korzystny w stosunku do cen w samej stolicy– możliwe nawet że wychodzi najtaniej, jeżeli chcemy gdzieś iść i postrzelać więcej. Minusem zdecydowanie jest lokalizacja, gdzie trzeba dojechać nawet nie o tyle, co w sam adres, ale znaleźć konkretne docelowe miejsce, które dla wielu osób jest ciężkie do odnalezienia. Reasumując, miejsce jest godne polecenia dla fanów strzelectwa sportowego.
Komentarze