facebook

Masaż dla kobiet w ciąży w Lublinie

Darmowa dostawa prezentu!

Masaż pomagający zmniejszyć ból, zredukować napięcie mięśniowe, usprawnić krążenie krwi i limfy, zmniejszyć stres i zrelaksować całe ciało.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 45 min. masaż dla kobiety w ciąży

Ważne:

Rekomendowany między 3-8 miesiącem ciąży.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Gabinet Masażu i Rehabilitacji Massu, ul. Głęboka 10/10, Lublin Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 45 min.
Uczestnicy: 1
Odzież: Wygodne, niekrępujące ruchów
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Całe ciało
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

110,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +28

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Massu
+48 533 782 855, gabinet@massu.pl
Google 4.9 / (42)
 • Bardzo przyjemny salon masażu. Miałam masaż sportowy, pani masażystka (nie pamiętam imienia) była profesjonalna i uprzejma. Polecam
 • Dostałam voucher na masaż w prezencie. Do wyboru miałam świece, czekoladę albo kamienie. Wybrałam ostatnią opcje. Dodam tylko, że wcześniej korzystałam z usług innych salonów masażu a także usług fizjoterapeutów. Generalnie po masażu czuje się dużo gorzej niż przed nim, zamiast poczuć odprężenie, czuje totalne spięcie, ale nie to takie właściwe, jak przy terapii rozluźniającej. Żałuje że w ogóle wykorzystałam ten voucher, bo w tym czasie wolałabym się przerolowac czy odprężyć w kąpieli.. Sam pomysł kamieni fajny, niestety albo po nich, albo po wstępnej oliwce wysypało mnie na całym ciele, zwłaszcza w tych miejscach z delikatniejsza skórą. Plecy, łopatki i barki mocno swędzą. Być może produkty po terminie? Być może kamienie nieumiejętnie zdezynfekowane? Przypuszczam że ten masaż był dla mnie za słaby, bo czułam trudności masażystki w uściskach. Dużo ćwiczę i wiem, ze niektóre miejsca jak tylna taśma nog potrzebują większej uwagi. O to nie mam pretensji, bo kierunkowo powinnam wybrać masaż sportowy, jednak podczas tego masażu ta partia ciała została nieumiejętnie „rozruszana” co skutkowało dużo większym napięciem i kumulacja bólu w punktach spustowych. Na plus masaż dłoni i mięśni kłębu. Jednak bardzo delikatnie, ale dość przyjemnie. Leżanka niewygodna, twarda. W gabinecie tez lekko zimno, ale w granicach normy. Pani wykonująca masaż bardzo miła i uprzejma. Bardzo fajna muzyka w tle, miło się słuchało. Do właściciela: jeśli pracownik wykonuje masaż, jak ma zatem odebrać dzwoniący telefon czy odpowiedzieć na zapytania osób, które wejdą z zewnątrz? Ja rozumiem o cięciu kosztów, ale chyba jest to lekka przesada aby jedna osoba ogarniała wszystko, zwłaszcza jeśli ma postawić na jakość swojej pracy.
 • Najlepsze masaże! Super relaks, a masaże lecznicze naprawdę pomagają! ❤️
 • Panie bardzo miłe i profesjonalne, nie żałują sił, by dobrze wykonać masaż, ale jak wszędzie w Lublinie jest drogo
 • Bardzo miła i peofesjonalna obsługa. Na duży plus możliwość zakupu vouchera na wybrany zabieg. Świetnie sprawdzi się jako prezent.
Komentarze