facebook

Podwodna wycieczka po zalanym kamieniołomie dla dwojga

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • zajęcia teoretyczne i zajęcia praktyczne w wodzie;
 • indywidualne zajęcia pod wodą;
 • sprzęt niezbędny do nurkowania na czas realizacji usługi;

Ważne:

Zajęcia odbywają się w grupach 4-5 osobowych. Usługa realizowana jest w od maja do października w zależności od warunków atmosferycznych i warunków pod wodą. Usługa dostępna dla osób od 10 r.ż. Oferta nie obejmuje opłaty za wejście na teren bazy nurkowej. Uczestnik może dokonać zmiany terminu realizacji usługi nie później niż 14 dni przed wyznaczonym terminem realizacji, w przeciwnym wypadku kupon uznaje się za użyty.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: nurkowo.pl, Kapitańska 24, Bytyń k. Poznania - biuro (dokładne miejsce nurkowania ustalane podczas rejestracji)
Długość trwania: 2-4 godz.
Uczestnicy: 2
Odzież: Strój kąpielowy, klapki
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: W ciepłą porę roku
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

779,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +195

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
nurkowo.pl
kontakt@nurkowo.pl
Google 5 / (98)
 • Udział w zajeciach Twój pierwszy raz Nurkowo to Super atrakcja, Wspaniałe przeżycie ,świetny pomysł na prezent. Miła i sympatyczna obsługa. Profesionalny instruktor, który posiada ogromną wiedzę oraz doświadcznie z zakresu nurkowania. Tłumaczy wszystko. Każdemu kto lubi nowe doświadczenia spodoba się taki kurs . Polecam Baaaardzo wszystkim chcącym rozpocząć przygodę z nurkowaniem
 • Łukasz - instruktor z pasją! Wspaniałe wprowadzenie, wszystko wyjaśnione dokładnie, spokojnie i profesjonalnie. Wrażenia niezapomniane, idealne miejsce na rozpoczęcie swojej przygody z nurkowaniem lub jej kontynuację czy doszkalanie się! Polecam! Jeszcze raz dziękuję, że pokazałeś mi cudowny podwodny świat :)
 • Jadąc na nurkowanie nie spodziewałem się, że całość tak bardzo mi się spodoba, nie miałem żadnych oczekiwań, nawet nie wiedziałem czego oczekiwać. Po wszystkim, mogę z całego serca polecić wszystkim szukającym wrażeń i emocji! :) Łukasz z mega pasją i zaangażowaniem opowiada i przygotowuje do pierwszego nurkowania tak, że później każda chwila spędzona pod wodą zapada w pamięć. Obiecaliśmy sobie z żoną, że wrócimy tu jeszcze ;). Ps. Jest tutaj super miejsce do grillowania i oczekiwania na swoją kolej, polecam zabrać prowiant, i przygotować się na spędzenie całego dnia nad wodą, również z dziećmi.
 • Jako osoba panicznie bojąca się głębokiej wody, przezwyciężyłam własne lęki i zanurkowałam. Cierpliwość, zrozumienie, pełen profesjonalizm. Łukaszu, dziękuję. Dziękuję także za czas, który dałeś mi bez limitu, abym mogła osiągnąć szczyt własnej odwagi. A podwodne widoki...Cudowne!
 • Niesamowici ludzi i świetna atmosfera!! Podejście do każdego bardzo indywidualne i profesjonalne ale jednocześnie z humorem. Pan instruktor Łukasz jest bardzo miłą i pomocna osoba oraz bardzo dba o swoich uczestników. Gorąco polecam wyjazdy z nurkowo bo to równa się z super zabawa i niezapomnianą historią ?
Komentarze