facebook

Masaż ciepłym olejkiem kokosowym w salonie Siam Relax w Poznaniu

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 1 godz. masaż ciepłym olejkiem kokosowym dla 1 osoby

Ważne:

Oferta obowiązuje na masaże od poniedziałku do piątku.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Siam Relax, ul. Wrocławska 25-25a, Poznań Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Całe ciało
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

189,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +47

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Siam Relax
+48 796 122 525, salon@siamrelax.pl
Google 5 / (373)
 • Bardzo komfortowe i przyjemne miejsce, mieliśmy masaż tajski dla par poziom średni i bardzo polecam, zwłaszcza osobom które maja spięte mięśnie i potrzebują konkretnego rozmasowania ?Panie super się sprawdziły widać ze świetnie znają się na swojej pracy, na pewno jeszcze wrócimy ? gorąco polecam !
 • Wizyta w środku tygodnia, w zimowym miesiącu, g 16.00. Masaż dla pary, zamówiony telefonicznie. Jeśli masaż jest olejkami, przed zabiegiem można dokonać wyboru, na ciepło jest narzucony - kokosowy. Dokonuje się również wyboru intensywności masażu: relaksacyjny, średnio intensywny, intensywny. Będąc dzień po treningu, wybrałam średnio intensywny - był idealny. Dla męża był za słaby. Przed masażem Panie obmywają stopy : woda z solą. Nasz masaż trwał 90 min, a tak zostawił niedosyt. Choć był bardzo odczuwalny, jeszcze długo po masażu. Po całym zabiegu częstują pyszną herbatą. Parkowanie na ulicy, płatne wg taryfy - strefy. Salon znajduje się na piętrze, bez pomocy - osoba niepełnosprawna się nie dostanie. Toaleta niedostosowana dla niepełnosprawnych. Myślę, że jeszcze skorzystam z ich oferty.
 • Zdecydowanie polecam dla osób które szukają relasku, ale nie do końca w formie pogłaskania. Masaż tajski jest uznawany za rodzaj masażu leczniczego i z takim podejściem radzę do niego podchodzić. Ja zdecydowałam się na Masaż całego ciała. Długo pani masażystka nie musiała masować aby stwierdzić że pracuje przy komputerze i starała się rozruch spięte mięśnie. Generalnie polecam, cała oprawa jest przyjazna i relaksującą. Na wejściu można wybrać olejek jakim będziesz masowany oraz określić czy jest się nastawionym na relaks czy na średni lub mocny masaż. Dodam tylko ze masują pani z conajmniej kilkuletnim doświadczeniem, więc polecam się wybrać na chwilę dla siebie;)
 • Byliśmy z mężem na masażu olejkami dla dwojga, wybraliśmy opcję relaksacyjną. Był to nasz pierwszy profesjonalny masaż w życiu więc byliśmy trochę zestresowani, jednak cały stres nas opuścił po pierwszym „dzień dobry”. Od pierwszego kroku w tym miejscu można zanurzyć się w spokojnej, kojącej atmosferze ?. Pan w recepcji przywitał nas uśmiechem, wyjaśnił wszystko, dostaliśmy do wyboru olejki, którymi będzie wykonany masaż. Co było trudne bo wszystkie miały piękny zapach ?. Następnie już powędrowaliśmy do pokoju, gdzie czekały na nas urocze szlafroczki i bielizna do przebrania. Kolejny krok to już masaż. Cudowne doświadczenie ??. Można się całkowicie wyłączyć, zasnąć ? jeszcze masaż się nie skończył, a my już wiedzieliśmy, że to napewno nie jest nasz ostatni raz w tym miejscu. Na zakończenie wizyty zostaliśmy poczęstowani pyszną herbatą ? Będziemy polecać każdemu. I nie musimy już myśleć nad prezentem dla bliskich ?.
 • Masaż olejkiem kokosowym był rewelacyjny. Masaże wykonywane są przez panie z Tajlandii, mówią głównie po angielsku. Pani Tip przemiła, super wymasowała obolałe miejsce. Pani recepcjonistka wyjaśniła przebieg masażu, pytała też o siłę masażu i przeciwskazania. Relaksująca muzyka, było tak przyjemnie, że aż można było zasnąć. Na wejściu otrzymuje się klapki i ręcznik oraz odzież do przebrania. Zdecydowanie warto.
Komentarze