facebook

Symulator 9D w VR World w Bydgoszczu

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • symulator 9D dla 1 osoby

Ważne:

Minimalny wiek uczestnika 7 lat (osoba niepełnoletnia, podczas korzystania z usługi powinna być pod opieką osoby dorosłej). Wymagana wcześniejsza rezerwacja.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Vr World, Długa 49, Bydgoszcz Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: czas trwania 1 przygody to 2-10 min
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Bydgoszcz
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy
 • Wybrane kryterium

24,99 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +6

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
VR World
kontakt@vrworld.pl, +48 518 518 715
Google 4.7 / (352)
 • Super zabawa dla każdego- małego dużego, gracza i nie gracza, każdy znajdzie coś dla siebie i w oryginalny sposób spędzi czas. polecam!
 • Wracam po paru latach i jestem pozytywnie zaskoczony nowym, dostępnym sprzętem. Obsługa na najwyższym poziomie, zarówno jeśli chodzi o pomoc w danym tytule jak i profesjonalna wiedzę techniczna w zakresie VR. Luźna i przyjazna atmosfera to na pewno plusy których nie da się kupić :)
 • Fajna zabawa nawet dla dorosłych. Duży wybór tematów, obsługa na odpowiednim poziomie i niezła lokalizacja. Niedaleko starego miasta, więc można przy okazji pozwiedzać okolicę Na minus - dziwny zapach wewnątrz budynku, nie wiem skąd ale dało się odczuć... No i sprzęt, z którego akurat ja korzystałem nosił już ślady użycia, całe szczęście działał (prawie) bez zarzutów... Tak czy siak oceniam dobrze i z całego serca mogę polecić jako jedną z opcji na spędzenie wolnego czasu. Oczywiście proponuję wcześniej zadzwonić i zrobić rezerwację, żeby po przybyciu za długo nie czekać.
 • Ostatnim razem na VR byłem z jakieś 9 lat temu. Przez ten czas technologia poszła sporo do przodu, ale wciąż nie jest to rozrywka, którą chciałoby się uprawiać na co dzień. Na plus: - bardzo ciekawie, można zobaczyć rzeczywistość w trochę innym wydaniu i wyjść poza granice tego, co zazwyczaj myślimy o grze. Przenosimy się do świata wirtualnego i gdzie się nie ruszymy, widzimy to, co w tym świecie, a to trochę szalone - w pozytywnym sensie. - możliwość kooperacji, widzimy się w świecie wirtualnym tak, jakbysmy stali obok siebie Graliśmy w : Arizona Sunshine I Serious Sam VR Arizona bardziej pod poruszanie się, grę zespołową Serious Sam to stanie w miejscu i naparzanie z różnych broni w boty. Lepiej weszła Arizona, ale warto spróbować obu gierek. Na minus : - W trakcie rozgrywki doszło do awarii urządzenia na goglach brata, więc musieliśmy zaczynać grę od początku. Gdy już trochę pograliśmy, moja postać się zacięła i znów trzeba było restartować rozrywkę - a szkoda, bo zaczynaliśmy już łapać sterowanie, ruszanie się. - Brat chciał zagrać w half life, ale okazało się, że jest dostępne tylko na jednym urządzeniu, które jest zajęte. - widać już, że obiekt jest dotknięty czasem i raczej od otwarcia nie były dokonywane żadne nowe inwestycje. Jeśli nie popracują nad wyposażeniem, sprzętem, a nawet drobnym remontem, formuła szybko się wyczerpie i nie wrozylbym długiej kariery. Na jedną wizytę polecam, zwłaszcza jeśli ktoś lubi gry - może to być też fajny Voucher z prezentem dla kogoś, kto jeszcze nie był. Raczej będzie zadowolony. Pół godziny będzie raczej za krótko, bo zanim ogarnie się sterowanie, to trochę minie. No, chyba, że gra się tylko w Serious Sam, to do naparzania trzeba tylko wcisnąć spust :)
 • Polecam to miejsce wszystkim zarówno młodszym jak i starszym. Zabawa dla całej rodziny. Obsługa bardzo miła i bardzo kompetentna nawet dla osób, którzy z Vr mają pierwszy raz do czynienia. Obsługa ze spokojem wytłumaczy i poświęci tyle czasu il będzie potrzebne.
Komentarze