facebook

Grupowy kurs Barista Zaawansowany w Warszawie

Darmowa dostawa prezentu!

Serio. coffee spot wprowadzi Cię w świat kawy. Firma oferuje profesjonalne kursy i szkolenia dla miłośników dobrej kawy w domowym zaciszu, jak również dla baristów z doświadczeniem.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 16 godzinowy kurs Barista Zaawansowany (grupowy) dla 1 osoby;
 • kompleksowe przygotowanie do pracy jako barista w branży HoReCa;
 • rozszerzony moduł Latte Art;
 • nabycie zaawansowanych umiejętności w pracy baristy;
 • profesjonalny sprzęt, niezbędny do prowadzenia kursu, m.in.:dwugrupowy ekspres i młynki żarnowe, akcesoria baristyczne, produkty potrzebne do przeprowadzenia kursu;
 • materiały wydrukowane dla uczestników kursu (które staną się własnością uczestników po zakończeniu kursu);
 • certyfikat, potwierdzający nabycie umiejętności zawodowych po pozytywnym zaliczeniu teoretycznego i praktycznego egzaminu;

Ważne:

Kurs stanowi 2 dni po 8 godzin, w godzinach 8-16. Minimalny wiek uczestników 16 lat. Kurs grupowy - max 10 osób na 1 trenera, jeśli jest więcej osób, to już 2 trenerów.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Serio Coffee, Al. Prymasa Tysiąclecia 81a, paw.16, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 16 godzin (2 dni po 8 godzin)
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 5 / (174)
 • Mega polecam wszystkim kurs, Viktor nie dość ze jest mega profesjonalny to jeszcze tworzy cudowną atmosferę, bardzo miło i produktywnie spędzony czas! Do zobaczenia :0
 • Kursy i szkolenia od zawsze kojarzyły mi się z częstym spoglądaniem na zegarek i wyczekiwaniem do przerwy lub końca zajęć. U Magdy i Viktora po każdym zakończeniu dnia z niedowierzaniem sprawdzałem godzinę, czy to na pewno 16:00, czy może prowadzący coś skrócili... Czas mija tam niezwykle szybko, a to za sprawą przemiłej atmosfery i ciekawie poprowadzonego szkolenia. I Magda i Viktor maja ogromną wiedzę, którą potrafią przekazać w bardzo przystępny (nawet dla kompletnego laika) sposób i to z dużą dozą humoru ale też profesjonalizmu. Wiem, że przede mną daleka droga by mówić o sobie barista, ale wiem też, że posiadłem solidne podstawy by rozwijać się w tym kierunku. Dziękuję "Super-duecie" z seriocoffee ;)
 • Kawa jest super! Mąż próbował połączenia espresso z tonikiem, a ja skusiłam się na cappuccino amaretto ? Kawa podana w super miłej atmosferze i z ekstra pozytywną energią! Gorąco polecam!
 • Już wcześniej miałem doczynienia z kawą, ale zdecydowałem się na to aby poprawić swoje umiejętności i poszerzyć wiedzę o kawie. Wiedzieliście, że gatunków kawowca jest blisko 124? A tylko 4 są spotykane w naszych filiżankach? Ja też nie, aż do momentu szkolenia. Szkolenie Magdaleny to dużo wiedzy merytorycznej i przede wszystkim praktycznej. Serdecznie polecam każdemu kto interesuje się chociaż odrobinę kawą.
 • Szkolenie zostało przeprowadzone interesująco, pełne dobrego humoru i w tak krótkim czasie nauczyliśmy się porcjowania, przyrządzania pysznego espresso, niesamowitego cappuccino oraz przyrządzania alternatywnymi sposobami kaw z różnych zakątków świata. Każdemu kto chce dowiedzieć się na temat kawy ciekawostek i sposobów przyrządzania, polecam wzięcie udziału w kursie prowadzonym przez Victora.
Komentarze