facebook

Masaż ciepłą świecą w Gabinecie Terapii Masażem w Warszawie

Darmowa dostawa prezentu!

Gabinet terapii masażem specjalizuje się w masażach relaksacyjnych i zaprasza na wyjątkowy masaż w samym centrum Warszawy. Masaż wyciszy, pozwoli na głęboki relaks i odprężenie.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 1 godz masaż całego ciała ciepłym woskiem ze świecy dla 1 osoby
Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Gabinet Terapii Masażem, ul.Bracka 18 lok 46 B, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Całe ciało
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.9 / (34)
  • Serdecznie polecam panią Beatę wszystkim osobom, borykającym się z bólami napięciowymi. Pani Beata ma wiedzę i umiejętności, ale też intuicję i dobre serce. Jeżeli chcesz poczuć się zaopiekowana/ zaopiekowany, to to jest miejsce dla Ciebie ?
  • Najlepszy masaż jaki miałam do tej pory (masaż relaksacyjny / rozluźniający ). Pani Beata jest bardzo miła. Zdecydowanie polecam, będę wracać.
  • Pani Beata bardzo profesjonalnie wykonuje masaż pleców, który przyniósł mi bardzo dużą ulgę. Polecam i na pewno będę wracał.
  • Magiczne ręce czyniące cuda, intuicja poparta wiedzą i umiejętnościami Pani Beatki pozwoliły mi uwolnić się od bólu, który zatruwał mi życie i wpędzał w depresję. Warto było przyjechać z daleka by oddać się w te cudowne ręce wibrujące ciepłem i dobrą energią. Odtąd przy każdej wizycie w Wawie będę się starała zarezerwować czas na sesję w Gabinecie Pani Beatki?
  • Pani Beata to prawdziwa czarodziejka. Godzina masażu minęła błyskawicznie - fachowy masaż + rozmowa + nastrój = ZADOWOLENIE !! Polecam gorąco, a sama będę stałą klientką ?
Komentarze