facebook

Kurs suchego skafandra z First Dive

-2%
Wyprzedaż!

Darmowa dostawa prezentu!

Dzięki pływaniu w suchym skafandrze sezon na nurkowanie nigdy się nie kończy! Przed Tobą specjalistyczne zajęcia dla osób posiadających certyfikat OWD lub równoważny. Kurs suchego skafandra pozwoli Ci zdobyć wiedzę, dzięki której zanurkujesz dłużej i głębiej w zimnej wodzie niż dotychczas. Podczas zajęć praktycznych przetestujesz zdobytą wiedzę na własnej skórze. 

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • jednodniowy kurs suchego skafandra (zajęcia teoretyczne i praktyczne: minimum 2 nurkowania na wodach otwartych)

Ważne:

Zajęcia odbywają się w grupach do max. 4 osób. Wiek uczestnika min. 10 lat. Osoby niepełnoletnie muszą mieć pisemną zgodę rodzica lub opiekuna. Uczestnik przed przystąpieniem do kursu musi przedstawić certyfikat OWD lub równoważny. Organizator usługi w ramach kursu nie zapewnia sprzętu do nurkowania, jest jednak możliwość wypożyczenia go za dodatkowego opłatą. Kurs może odbyć się w różnych lokalizacjach w Polsce. Miejsce realizacji ustalane jest z uczestnikiem. W przeciwieństwie do Usługodawcy, Uczestnik nie ma możliwości przełożenia ustalonego terminu realizacji. W przypadku spóźnienia lub niestawienia się w wyznaczonym terminie przez Uczestnika voucher zostaje uznany za użyty.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: First Dive, Warszawa, dokładne miejsce ustalane jest podczas rejestracji
Długość trwania: 1 dzień
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Cała Polska
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

590,00 zł

-2 %

600,00 zł *Cena bez promocji

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +148

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
FirstDive.pl
+4879477822, biuro@firstdive.pl
Google 3.5 / (25)
 • Właściciel to doświadczony fachowiec, którego gorąco polecam. W trakcie wyjazdu, na ponad 20cm odcinku urwała się kryza szyjna w suchym skafandrze. Mimo braku narzędzi i specjalnych klejów, wyposażony jedynie w butapren, który znaleźliśmy na bazie, naprawił uszkodzenie. Kolejnego dnia zaliczone 2 nury i ani kropelki wody w skafandrze. Dziękuję za uratowanie wyjazdu :)
 • kurs nurkowania przeprowadzony na najwyższym poziomie, tak to jest gdy instruktor kocha to co robi polecam to miejsce
 • skorzystałem z serwisu po wpłacie na konto nie wydał paragonu, bardzo trudny kontakt, brak szacunku do klienta, wulgarne odzywki i brak chęci do uwzględnienia reklamacji itp.Przed wysłaniem na ten pseudo serwis skafander lekko się pocił na korpusie spokojnie mogłem spędzić w wodzie 5 godzin po wklejeniu butów przez tych pseudo specjalistow po 5 minutach buty pełne wody??
 • Miałem zamiar skorzystać z usług tej szkoły nurkowej w ramach kursu "Ratownictwo z użyciem tlenu". Szkoła sprzedaje kursy poprzez strony z voucherami prezentowymi, niestety brakuje tam podstawowych informacji, takich jak to, że wspomniany kurs organizowany jest przez szkołę tylko latem. Co do kontaktu ze szkołą, cieszę się, że nie będę odbywał tutaj kursu. Kultura wypowiedzi i poziom obsługi klienta są zwykle wprost proporcjonalne do wiedzy i profesjonalizmu instruktora.
 • NAjlepsza szkołą nurkowa z jaką kiedykolwiek współpracowałem, Stworzona z pasji do podwodnego świata. Profesjonalnie podchodzą do nauki, bezpieczeństwo stawiają zawsze na pierwszym miejscu. Z czystym sumieniem polecam ;)
Komentarze