facebook

Spróbuj nurkowania w jeziorze

Darmowa dostawa prezentu!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • wykład teoretyczny, wypełnienie formularzy, składanie sprzętu;
 • ok. 30 min. zajęcia praktyczne w jeziorze;
 • opieka Instruktora;
 • przejazd na jezioro Kierskie lub Strzeszyńskie;

Ważne:

Zajęcia teoretyczne odbywają się w Centrum w Chybach (ul. Palmowa 2). Zajęcia praktyczne odbywają się w jeziorze Kierskie lub Strzeszyńskie. Nurkowanie w jeziorze odbywa się zawsze w konfiguracji 1:1, czyli Instruktor-klient. Podczas nurkowania schodzi się na głębokość max. 5 metrów. Możliwość realizacji w tygodniu oraz w weekendy pod warunkiem zebrania się grupy przynajmniej 2 osób. Rezerwacji należy dokonać z co najmniej 14-dniowym wyprzedzeniem. Wymagania: podstawowe umiejętności pływackie, strój kąpielowy, klapki, ręcznik, dobry stan zdrowia. Zajęcia przeznaczone są dla osób od 10 roku życia. Osoby poniżej 18 roku życia, muszą posiadać zgodę rodzica/opiekuna na nurkowanie lub być pod ich opieką.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Centrum Nurkowe Płetwal w Chybach (ul. Palmowa 2), jezioro Kierskie lub Strzeszyńskie
Długość trwania: 3 godziny
Uczestnicy: 1-2 (cena się różni, wybrać przy "Liczba osób")
Odzież: Strój kąpielowy, klapki, ręcznik
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: W ciepłą porę roku
Państwo: Polska
Miasto: Poznań
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy
 • Liczba osób

300,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +75

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Płetwal Poznań
+48 531 878 858, pletwal@pletwal.eu
Google 4.9 / (42)
 • Gorąco polecam to Centrum, ekipa bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego uczestnika bez względu na poziom wyszkolenia. Rodzinna niemal atmosfera powoduje, ze czuje się jak wśród starych przyjaciół. No i mają darmowe naklejki :)
 • Zakończyliśmy dzisiaj 5dniową fantastyczną przygodę nurkową zorganizowaną przez Dagny i Macieja czyli CN PŁETWAL z Poznania. Nurkowania odbywały się we współpracy z CN DeepSouth Divers w Marsa Alam. Z ramienia zespołu DeepSouth chcę podziękować za pełen profesjonalizm we współpracy i w aranżacji naszego '5ciidniowego szaleństwa nurkowego'. Współpraca na najwyższym poziomie organizacyjnym, Dagny - dziękuję. Grupę stanowili nurkowie, którzy pod opieką doświadczonych instruktorów Macieja i Gracjana zdobywali doświadczenie nurkowe w błękitach Morza Czerwonego. Dla nas było to ogromna przyjemność, że mogliśmy podzielić się z Wami widokami z naszego podwodnego domu i mamy nadzieję, że wracacie z miłymi wspomnieniami. Czekamy na Was w Waszym 2gim domu 'DeepSouth Divers', bowiem jest jeszcze wiele bardzo ciekawych spotów nurkowych, które Was zaciekawią ? Pozdrawiamy i do zobaczenia w Marsa Alam. Montana, Monika, Moodi & cały zespół DeepSouth
 • Świetne miejsce! W sumie zdecydowałem się na robienie OWD po zapoznaniu z nurkowaniem które zostało poprowadzone przez Michała tak fajnie że zachciało mi się więcej :) Z poprowadzenia OWD jestem bardzo zadowolony: szkolenie było mega intensywne, a to co przekazał Maciek z Michałem widać że jest potrzebne dla własnego bezpieczeństwa.. nabrałem respektu do bycia kilka metrów pod wodą ale i dzięki wiedzy wiem że krzywdy sobie nie zrobię. Dzięki i myślę że do zobaczenia na jakimś wypadzie nurkowym! :)
 • Jestem świeżo po kursie OWD i bardzo polecam Centrum Nurkowe Płetwal, przede wszystkim za bardzo umiejętne przekazywanie wiedzy kursantowi, przemiłą atmosferę i oczywiście profesjonalne oraz indywidualne podejście do każdego kursanta. Bardzo przemyślany program szkolenia to ogromna zaleta tego centrum szkoleniowego. Niewątpliwie pracują tu ludzie z pasją, którą zarażają :). Same nurkowania prowadzone w sposób, by każdy kursant posiadał umiejętności do bezpiecznego eksplorowania podwodnego świata. :D Bardzo mocno polecam!
 • Szkolenia nurkowe od kursu podstawowego aż do Instruktora.. Pełny profesionalizm. Dziś szkolenie przed egzaminem na IDC dla naszych kolegów z UK oraz z Irlandii...
Komentarze