facebook

Trening na symulatorze lotniczym Airbus A320 w Gdańsku

Darmowa dostawa prezentu!

SIMFLIGHT s.c. organizuje wirtualne loty na symulatorze pasażerskim Airbus A320. Wypróbuj dowolną trasę w wybranym zakątku świata i zapoznaj się z pracą prawdziwego pilota!

Wypróbuj lot w symulatorze, który wykorzystywany jest w lotnictwie cywilnym. Symulator pozwala przeprowadzić szereg ćwiczeń w wybranej wybranej fazie lotu oraz wybrać dowolne lotnisko, na które lub z którego odbywa się lot. W bazie znajdziesz ponad 3000 cywilnych portów lotniczych. Jest też możliwość symulacji dowolnych warunków pogodowych, więc posczujesz się jak prawdziwy pilot samolotu.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • krótki instruktaż;
 • trening na symulatorze lotniczym Airbus A320;

Ważne:

Usługa jest przeznaczona dla osób od 13 roku życia.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Airbus A320 Symulator“, ul. Jana Kilińskiego 4, Gdańsk (Galeria Metropolia) Zobacz miejsce na mapie
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Gdańsk
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Czas trwania: Cena się różni w zależności od czasu trwania. Wybrać u góry przy "Czas trwania".
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy
 • Wybierz czas trwania

299,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +75

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Airbus A320 Symulator Gdańsk
Infoa320@gmail.com
Google 4.9 / (199)
 • Zerowe podejście pro klienckie. Wyjaśniłem powody, dla których nie mogłem skorzystać z vouchera. Mimo to data jest data. Można było zaproponować dopłatę do vouchera lub cokolwiek innego, byleby zadowolić klienta. Woleliście jednak zamknąć temat, powołując się na ważność. Teraz twierdzicie państwo, że byłoby to nieuczciwe wobec innych klientów, którym również odmówiliście. To potwierdza moją tezę odnośnie podejścia pro klienckiego. To nie jest frustracja, jak mi państwo manipulacyjnie sugerujecie, tylko rozczarowanie podejściem i dlatego taka opinia. Klientem ostatecznie nie zostałem i już nie zostanę. Swoją drogą ostrożniej sugeruje operować danymi związanymi z korespondencją, ponieważ nie życzę sobie jej upubliczniania.
 • Świetna zabawa w symulatorze !!! Dla dzieci , młodzieży i dorosłych... to duże wyzwanie !!! Wszystko w realu... dobre efekty świetlne i dźwiękowe !!!!
 • 3 godzinna sesja be a Captain plus z 29.11.23 Zdecydowanie polecam. Pragnę serdecznie podziękować instruktorom za merytoryczne I przyjazne przekazanie nowej wiedzy oraz technik "jazdy" A320. Panowie bardzo dobrze prowadzili sesję. Do lotów przystąpiłem z lakoiczną I podstawową wiedzą, ale instruktorzy bardzo umiejętnie przekazywali istotne informacje oraz wytłumaczyli mi wiele nowych zagadnień z "real pilot OPS" Dziękuję i pozdrawiam załogę Airpoint Gdańsk
 • Świetne przeżycie i bardzo merytoryczna kadra. Profesjonalizm instruktora na najwyższym poziomie. Polecam każdemu spróbować chociaż raz ?
 • Fajne miejsce, świetna zabawa. Warto zaliczyć lot za sterami samolotu przynajmniej raz w życiu :)
Komentarze