facebook

Terenowa wyprawa 4x4 off-road za kierownicą, nocleg i SPA

Darmowa dostawa prezentu!

Poznaj miłośników turystyki niekonwencjonalnej. Imprezy off-roadowe to cały ich świat. Tacy właśnie są „Pasjonaci 4x4”! Swoje wyprawy organizują w okolicy Świecia, gdzie trudność w jeździe sprawi niejedna przeszkoda.

Spędź weekend w Hotelu Vistula z bliską Ci osobą i skorzystaj z dostępnych tam atrakcji. Otrzymacie dwugodzinny pakiet korzystania z basenu, sauny, jacuzzi oraz relaksacyjny masaż. Ale nie tak szybko! Najpierw wykaż się siłą woli i determinacją, prowadząc terenówkę Suzuki Vitara na trasie z przeszkodami. Po wyprawie czekać na Was będzie lunch, a wieczorem uroczysta kolacja.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • obejmuje szkolenie BHP, szkolenie z podstaw jazdy off-road;
  • ok. 4 godz. (ok. 70 km) wyprawa off-road 4x4 samochodem Suzuki Vitara lub opcjonalnie innym samochodem terenowym (opcjonalnie też samochód terenowy Mitsubishi, Mercedes lub Nissan) (obejmuje szkolenie BHP, szkolenie z podstaw jazdy off road, wyjazd w teren);
  • 1 nocleg w Vistula Hotel***;
  • lunch;
  • kolacja z lampką wina;
  • śniadanie;
  • 2-godzinny pakiet na basen, jacuzzi i saunę;
  • 30 min. masaż relaksujący;

Ważne:

Usługa odbywa się z soboty na niedzielę. Osoba prowadząca samochód musi mieć ważne prawo jazdy kat. B. Termin realizacji należy ustalić z wykonawcą z 21 dniowym wyprzedzeniem. Rezerwację można odwołać do 72 godz. przed umówionym terminem realizacji. Realizacja vouchera może zostać przeniesiona na inny termin z powodu niekorzystnych warunków pogodowych.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Pasjonaci 4x4“ ul. Bydgoska 1, Świecie (Vistula Hotel) Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 dzień
Uczestnicy: 2
Odzież: Obuwie i ubranie, w którym czujesz się dobrze. Do hotelu wymagane obuwie do przebrania i zalecany strój wieczorowy do kolacji.
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Ważność: Tylko w weekendy
Ilość noclegów: 1 nocleg
Państwo: Polska
Miasto: Świecie
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym