facebook

Zwiedzanie winnicy 55-100 z degustacją win

Top

Darmowa dostawa prezentu!

Winnica 55-100 zaprasza do wyjątkowego świata win, pełnego tajemnic i ciekawostek. Twoja przygoda będzie się składać z dwóch części - poznawczej oraz degustacyjnej.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • zwiedzanie winnicy i winiarni;
 • poznawanie tajników produkcji wina;
 • degustacja 4 win, przekąski: 1 deska serów lokalnych, 1 deska wędlin, 1 wino z oferty regularnej;

Ważne:

Zwiedzanie winnicy związane jest wejściem na wzgórze dlatego uczestnik powinien mieć wygodne obuwie. W przypadku deszczu część spacerowa zostaje pominięta ze względów bezpieczeństwa natomiast realizacja vouchera odbędzie się wyłącznie w winiarni. Sezon trwa od maja do końca sierpnia (z pominięciem września i początku października - ze względu na winobrania). Zwiedzanie odbywa się w kameralnych grupach. Prezent tylko dla osób pełnoletnich. Zmiana terminu wizyty: odwołania lub zmiany terminu rezerwacji można dokonać NIE PÓŹNIEJ NIŻ 3 dni przed zaplanowaną rezerwacją - skutecznie kontaktując się z wykonawcą (telefonicznie lub mailowo) i otrzymując potwierdzenie odwołania lub zmiany terminu. Konieczne jest przedstawienie ważnego wydrukowanego vouchera.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Winnica 55-100, Rzepotowice 17, Trzebnica Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 2 godz.
Uczestnicy: 1-4 (cena się różni, wybrać przy "Liczba osób")
Odzież: Wygodne, niekrępujące ruchów
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: W ciepłą porę roku
Państwo: Polska
Miasto: Wrocław
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy
 • Liczba osób

199,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +50

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Winnica 55-100
dorian.zieba@55100.pl, +48 730 706 690
Google 4.9 / (209)
 • Zwiedzanie Winnicy wraz z degustacją deski serów i wędlin wykupiłam dla mojej przyjaciółki jako prezent urodzinowy z groupon. Na miejscu czekała na nas pięknie przygotowana deska pysznych lokalnych wyrobów, wino oraz jeden z właścicieli, który z taką pasją opowiadał o tym miejscu, ze nie dało się go nie słuchać. Oprócz zwiedzania samej Winnicy przeszliśmy się również na pola z winoroślami gdzie mogliśmy dokładnie zobaczyć i posłuchać jak wygląda proces sadzenia, zbierania winogron. Polecam każdemu zwiedzenie Winnicy i umówienie się na degustację!
 • Było zimno i wiało ale bardzo fajnie, pięknie i smacznie? uwielbiam ludzi z pasją, a tacy są właściciele winnicy 55-100. Dużo wiedzy - dla mnie całkiem nowej. Rozwijajcie się dalej!
 • Super doświadczenie! Pięknie opowiadał właściciel. Piękne widoki i wspaniałe wino. Polecam wycieczkę. Piękny dzień!
 • Winnicę odwiedzilismy w lipcu 2023. Cudowne miejsce, pełne klimatu. Ale od początku: polecam serdecznie pojawić się w weekend o godz. 12:00 (korzystając z vouchera, który można kuoic na ich stronie). Wtedy w pakiecie mamy przefajną opowieść o założeniu winnicy, produkcji wina - całość połączona ze spacerem po stoku obsadzonym winoroślą. Pasja właścicieli widoczna na każdym kroku, tworzy fajna atmosferę. I w końcu degustacja. Miodzio. Panowie specjalizują się w lekkich, świeżych i owocowych nutach - na lato bomba. Każde z próbowanych win godne polecenia i ponownego skosztowania. Dobrze zapewnić siebie transport lub kierowcę, aby w pełni cieszyć się tymi 3 godzinami w świecie wina ?
 • Odwiedziłam winnicę realizując bon urodzinowy i to był cudowny prezent, bo i czas niezwykły. Jest gdzie spacerować, napawać się widokami i relaksować przy pysznym winie, smacznych szparagach. Focaccia z oliwą - bajka! Polecam??
Komentarze