facebook

Kolacja w ciemności dla dwojga w Warszawie

Top

Darmowa dostawa prezentu!

„Restauracja Different” to tajemnicze miejsce, pełne uroku i elegancji. Szef kuchni zadbał o to, aby serwowane potrawy były pożywne i wykwintne. Kelnerzy troszczą się o miłą atmosferę i dobre samopoczucie odwiedzających. Wśród nich są osoby niewidome, które wprowadzą Was w świat ciemności.

Jesteś ciekaw, co kryje się za słowem „different” w odniesieniu do ekskluzywnej restauracji? Sprawdź swoje możliwości i degustuj potrawy bez użycia jednego ze zmysłów. Kolacja w ciemności dla dwojga opiera się na założeniu niepewności i zabawy ze zmysłami. Nawet znane potrawy mogą smakować inaczej, a Waszym zadaniem jest wspólnie to odkryć.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • kolacja w ciemności dla dwojga (przystawka, danie główne, zimny napój)

Ważne:

Minimalny wiek uczestnika 7 lat. Obdarowani mają do wyboru 1 z 3 zestawów: mięsny, rybny lub wegetariański.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Restauracja Different, al. Jerozolimskie 123A, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz. 30 min
Uczestnicy: 2
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy

250,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +63

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Restauracja Different
http://www.restauracjadifferent.pl/rezerwacja
Google 4.8 / (1207)
 • Pomysł super, bezwzględnie jeśli nigdy nie byłaś / byłeś to musisz to przeżyć. Kropka. Tak, 100% ciemności, bez telefonów (są szafki na klucz) Jedzenie jednak pozostawia trochę do życzenia. Mieliśmy 2 różne zestawy wykwintne, oba chłodne. Połączenia smaków zupełnie nam nie odpowiadały momentami przynosząc nieprzyjemne wspomnienia z dzieciństwa
 • Ciekawe doświadczenie, Pani Wiola świetnie nas obsłużyła, wszystko wytłumaczyła i chętnie opowiadała o sobie i swoich codziennych zmaganiach „w ciemności”. Jedzenie ok, smaki nieoczywiste, odgadnięcie składników było trochę wyzwaniem. Niewielki minus za odbiór muzyki na żywo -atrakcja fajna, ale siedząc w mniejszej sali słabo było ją słychać. Niemniej jednak miejsce warte odwiedzenia :)
 • Bardzo ciekawa koncepcja. Wybraliśmy się na kolację w 6 osób. Na wstępie należy odłożyć telefony oraz wszystkie urządzenia które mogą świecić podczas kolacji do szafki w szatni. Wchodziliśmy trzymając się za ramiona, bo w środku na prawdę jest tak ciemno, że nie widać kompletnie nic. Porcje są średnie - akurat na kolację. Jedzenie nie jest jakieś wykwintne, ale tutaj bardziej chodzi o inne doznania. Większość lepiej zjeść palcami. Zamiast siedzenia na telefonach wszyscy rozmawiają i dzielą się spostrzeżeniami. Obsługiwała nas Pani Agnieszka, która udzielała nam cennych rad i uświadomiła nas że na kantach stołu nie ma ledów....polecam pobawić się obrusem ?. Polecam odwiedzić i doświadczyć tego miejsca.
 • Klimat miejsca i kompletna ciemność to naprawdę cudowne przeżycie. Jedzenie niestety bardzo przeciętne, żeby nie powiedzieć słabe i chodzi mi o całość kolacji czyli przystawka, danie główne i deser. Gdyby nie to że ktoś mi podarował voucher o wartości 500 zł w prezencie to byłbym jeszcze bardziej krytyczny. Obsługa bardzo miła aczkolwiek słychać ich było na zapleczu jak plotkują za co odejmuje 1 gwiazdkę. Nie miałem dużych oczekiwań i napewno nie powtórzę tutaj kolacji.
 • Ciekawe miejsce choć na pewno nie dla wszystkich . To nie zoo w którym oglądamy zwierzęta i dziwolągi lecz miejsce dla ludzi dojrzałych i myślących . Obsługa na bardzo wysokim poziomie i to ona tworzy atmosferę i cały spektakl. Same dania niezbyt wyszukane ale nie są one chyba w tym wydarzeniu najważniejsze.
Komentarze