facebook

Paintball laserowy we Wrocławiu

Darmowa dostawa prezentu!

Laser Tag to najnowocześniejsza odmiana symulacji pola walki. Wciągający labirynt, prawdziwi przeciwnicy oraz realistyczny karabin strzelający wiązką światła gwarantują niezapomniane emocje i wzbudzają ogromną dawkę adrenaliny.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 15-minutowe przeszkolenie z zakresu zasad bezpieczeństwa, obsługi broni oraz trybów rozgrywki;
 • 2 rozrywki po 20 min (oferta obejmuje paintball laserowy, sprzęt niezbędny do realizacji gry, instruktaż i nadzór wykwalifikowanych osób);

Ważne:

Ograniczenia: brak przeciwwskazań zdrowotnych do podejmowania aktywności fizycznej. Minimalny wiek 9 lat. Osoby, które nie skończyły 13 lat muszą pozostać pod opieką osoby dorosłej. Usługa realizowana przez cały rok, godziny realizacji pon-sob 12-22 oraz niedziele 10-20, za wyjątkiem świąt narodowych i kościelnych. Wymagana wcześniejsza rezerwacja. Uczestnik zobowiązany jest do przestrzegania regulaminu organizatora usługi. Uczestnik ma prawo przełożyć termin realizacji nie później niż na 48 godzin przed wyznaczonym terminem - w przypadku nie stawienia się w umówionym terminie, voucher zostaje uznany za użyty.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Kwatera Główna, Sienkiewicza 8a, Wrocław
Długość trwania: 40 min.
Uczestnicy: 2-6 (cena się różni, wybrać przy "Liczba osób")
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Wrocław
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy
 • Liczba osób

120,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +30

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Kwatera Główna
sztab.wroclaw@kwateraglowna.pl; +48531 638 000
Google 4.7 / (419)
 • Kolejne odwiedziny w KG, nie ostatnie! Korzystałam organizując tym razem urodziny młodemu żołnierzowi. Wszystkie informacje bez problemu zostały mi podane, gdy dokonywałam rezerwacji, uzgodniono też ze mną najlepszą opcję rozrywki dla brygady. Świetna obsługa - szkolenie i poziom zaopiekowania ekipą zrobił na mnie wrazenie: wojskowy dryl ale ze zrozumieniem i empatią wobec gości. Bardziej mentor i specjalista niz zwykla obsługa. Dziękuję za to. Bawiliśmy się świetnie. Chłopcy mają rewelacyjne wspomnienia, a ja czuję się zadowolona z wyboru takiej formy świętowania urodzin. Uwielbiam, z radością znów wrócimy.
 • Byliśmy na urodzinach. Dzieci w wieku ok 6, 7 lat. Nie za bardzo ogarniają jeszcze laser taga, nie rozumiały zasad i niezbyt potrafiły obsługiwać sprzęt. Głównie stały na środku areny i w siebie celowaly. Brak kawy.
 • Organizowaliśmy dziś urodziny syna dla jego grupy zaprzyjaźnionych dzieci. Dzieci było około 16.Wszystkie bawiły się świetnie, dopiero wyszli a już chcą wracać;-) W zespole były i dziewczyny i chłopcy. W różnym wieku. Różne rodzaje broni, jasne zasady, dużo zakamarków, emocji i świetnej zabawy.Dobry czas na spozytkowanie energii. Na koniec podesłane statystyki budzą dodatkowe emocje. analizy trwają;-) Świetnym rozwiązaniem jest możliwość przyniesienoa swojego torta i przekąsek. Serdecznie polecamy ! Dziękujemy
 • To miejsce to prawdziwa kopalnia adrenaliny i dobrej zabawy! Nawet jeśli trafisz swojego kolegę z drużyny, nikt nie bierze tego zbyt poważnie. Kto by pomyślał, że ukrywanie się za beczkami może być taką świetną strategią? Zabawa gwarantowana!
 • Super sprawa! Zgraliśmy się ze znajomymi i przyszliśmy na 2 godzinki. Nigdy wcześniej nie byliśmy na czymś takim. Jednak nie stanęło to na drodze do dobrej zabawy. Chłopaki wszystko dokładnie nam wytłumaczyli ? wybór broni i niezliczona ilość miejsc do schowania się podczas walki zdecydowanie na plus ? na pewno wrócimy!
Komentarze