facebook

Masaż starosłowiański w Gdańsku

Nowy

Darmowa dostawa prezentu!

Oferowane przez Masaż Line usługi obejmują różnorodne techniki masażu, zaprojektowane w celu zapewnienia relaksu, odprężenia oraz poprawy samopoczucia.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 1 godz. masaż starosłowiański dla 1 osoby

Ważne:

Rezerwacji należy dokonać z minimum 7-dniowym wyprzedzeniem. 

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Masaż Line, ul. gen. Józefa Fiszera 14, Gdańsk Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz.
Uczestnicy: 1
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Część ciała: Całe ciało
Państwo: Polska
Miasto: Gdańsk
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4 / (4)
  • Byliśmy we dwójkę z mężem i jesteśmy zachwyceni ! Wspaniała obsługa, szybki kontakt oraz terminy, a także pełen profesjonalizm wykonywanych zabiegów. Polecam z całego serca - na pewno tu wrócimy :)
  • Po tygodniu usiłowania się dodzwonić pani wreszcie oddzwoniła kiedy zobaczyła moją niegatywną opinie i powiedziała że mieli zablokowany numer. Po czym powiedziała że nie mogę skorzystać z usług z tego względu że wystawiłam ocenę 1 w opinii. Bardzo nie miła i nie komunikatywna osoba. Nie zrealizowałam swój prezent, również zgłoszę to na prezent marzeń. Myślę że osoba która jest taka złośliwa no poprostu nie może wykonywać usługi w pozytywnej atmosferze. Poprostu pani musi zmienić zawód jak się nie umie pracować z ludźmi(prk tankować samochody). Mimo tego pani ma zobowiązania według projektu prezent marzeń z których się nie wywiązuje a to już umowa którą zawarłam i ona nie została wykonana. To już Kodeks cywilny. Dla tego jeszcze się spotkamy. Zepsuła pani mi prezent(vaucher został przepisany do pani usługi i nie mogę go przepisać tylko wymienić przy czym tracę na wartości)
  • Bardzo fajna usluga. Fitobeczka + masaz po prostu rewelacja. Bardzo polecam
  • Masaż starosłowiański przekroczył moje oczekiwania! Super polecam!
Komentarze