facebook

Scuba Diver w wybranym mieście

Nowy

Darmowa dostawa prezentu!

Diving Team 24 - to grupa profesjonalnych nurków, którzy organizują kursy nurkowania dla początkujących oraz zaawansowanych. Odkryj podwodny świat już dziś!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne, komplet sprzętu nurkowego, materiały nurkowe w wersji tradycyjnej (książka) lub w wersji elektronicznej (pdf), wydanie certyfikatu nurkowego (po spełnieniu wszystkich wymagań kursowych)

Ważne:

Wymagania: minimalny wiek: 15 lat, umiejętność pływania w stopniu wystarczającym, stan zdrowia pozwalający na udział w kursie. Oferta obejmuje 1 zajęcia w wodach basenopodobnych z użyciem sprzętu ABC, 4 nurkowania w wodach basenopodobnych o łącznym czasie nie krótszym niż 100 minut, 3 nurkowań w wodach otwartych (z których 3 mogą być wykonane w ograniczonych wodach otwartych) o łącznym czasie nie krótszym niż 75 minut. Zakres głębokości 1-12 metrów, z czego przynajmniej dwa nurkowania w przedziale 10 – 12 metrów. Zajęcia teoretyczne: 4 moduły teoretyczne realizowane z wykorzystaniem prezentacji szkoleniowych i materiałów audiowizualnych IDF. Egzamin: test wyboru wypełniany w formie elektronicznej po zalogowaniu się do panelu kursanta. Kurs IDF Scuba Diver uprawnia do nurkowania bezdekompresyjnego w wodach otwartych do głębokości 12 metrów, w asyście z przewodnikiem nurkowym którym może być Instruktor. Kursy odbywają się w grupach 2-3 osobowych a ich harmonogram jest ustalany pomiędzy grupą, a instruktorem prowadzącym z danego regionu. Szkolenia prowadzone są na lokalnych jeziorach i kamieniołomach oraz basenach w porze zimowej których koszt jest ponoszony dodatkowo. Opłaty dodatkowe: na lokalnych miejscach nurkowy kształtują się w granicy 40 zł za dzień nurkowy na bazie lub jednorazowe wejście na basen i rozliczane są na miejscu nurkowym).

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Diving Team 24, Szczecin, Stargard, Goleniów, Świnoujście, Gryfice, Wrocław, Opole
Długość trwania: 3 godziny
Uczestnicy: 1
Odzież: Udzielana
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Szczecin, Wrocław, Opole
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym