facebook

Junior Open Water Diver w wybranym mieście

Nowy

Darmowa dostawa prezentu!

Diving Team 24 - to grupa profesjonalnych nurków, którzy organizują kursy nurkowania dla początkujących oraz zaawansowanych. Odkryj podwodny świat już dziś!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • 1 zajęcia w basenie lub wodach basenopodobnych z wykorzystaniem wyłącznie sprzętu ABC o czasie nie mniejszym niż 45 minut; 4 zajęcia w basenie lub wodach basenopodobnych o łącznym czasie nie mniejszym niż 100 minut; 3 nurkowania w wodach otwartych lub ograniczonych wodach otwartych o łącznym czasie nie mniejszym niż 75 minut.

Ważne:

Wymagania: minimalny wiek: 10 lat (maxymalnie 14), umiejętność pływania w stopniu wystarczającym, stan zdrowia pozwalający na udział w kursie. Zakres głębokości 12 metrów. Szkolenie uprawnia do nurkowania do głębokości 12 metrów w wodach otwartych w parze z Instruktorem, Divemasterem lub rodzicem (opiekunem prawnym) posiadającym uprawnienia IDF Rescue Diver lub wyższe. Koszt Kursu obejmuje: zajęcia praktyczne, zajęcia teoretyczne, komplet sprzętu nurkowego, materiały nurkowe w wersji tradycyjnej (książka) lub w wersji, elektronicznej (pdf), wydanie certyfikatu nurkowego (po spełnieniu wszystkich wymagań kursowych). Kursy odbywają się w grupach 2-3 osobowych a ich harmonogram jest ustalany pomiędzy grupą, a instruktorem prowadzącym z danego regionu. Szkolenia prowadzone są na lokalnych jeziorach i kamieniołomach oraz basenach w porze zimowej których koszt jest ponoszony dodatkowo. Opłaty dodatkowe: na lokalnych miejscach nurkowy kształtują się w granicy 40 zł za dzień nurkowy na bazie lub jednorazowe wejście na basen i rozliczane są na miejscu nurkowym.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: Diving Team 24, Szczecin, Stargard, Goleniów, Świnoujście, Gryfice, Wrocław, Opole
Długość trwania: 3 godziny
Uczestnicy: 1
Odzież: Udzielana
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Szczecin, Wrocław, Opole
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym