facebook

Podróż ,,Panorama Rygi" kanałem w Rydze i rzeką Dźwiną

-20%
Wyprzedaż!

Darmowe opakowanie i dostawa prezentów

Każda nasza propozycja to niby kawałeczek naszej duszy. Statek „VECRĪGA“ jest uznany za najlepszy statek pasażerski na Łotwie i w krajach bałtyckich. Statki kanałowe skonstruowane w naszej firmie, dlatego śmiało możemy twierdzić - wytworzone na Łotwie! 

Proponujemy podróż statkami historycznymi  “AMBER RĪGA”, “AURORA” i “ANNABELLA”. Będziecie mogli cieszyć się z podróży, która trwa godzinę, panoramą miasta Ryga. Podczas podróży gwarantujemy dla Państwa wspaniałe widoki na park Kronvalda, górę Bastion, Pomnik Wolności, Operę Narodową w Rydze, Stockmann, dworzec autobusowy i centralny rynek. Gdy wpłyniecie na Dźwinę przed Państwem otworzy się wspaniała panorama na wierzę telewizyjną na wyspie Zaķu, pałac prezydencki, katedrę i inne wieże.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • podróż jednym ze statków historycznych dla 2 osób (1h);
  • świetny wybór spędzić wolny czas;

Ważne: Prosimy zwrócić uwagę na to, że podróż może być odwołana w tych wypadkach: niesprzyjające warunki pogodowe, przyczyny techniczne, niewystarczająca ilość pasażerów lub zajętość/rezerwacja statku.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
Krótko
Miejsce: “River Cruises” - 11.Novembra krastmala, Rīga starp Akmens un Vanšu tiltiem (Pie Akmens tilta, pretī RTU un Rātslaukumam) Patrz miejsce na mapce
Długość trwania: 1 godz.
Uczestnicy: 2
Odzież: Nie ma specjalnych wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Od 15 kwietnia do 15 października
Państwo: Łotwa
Miasto LV: Ryga
Region Łotwy: Rīga
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
info
Język voucheru: Łotewski
Komentarze