facebook

Strzelanie z różnych rodzajów broni dla dwojga w Warszawie

Top

Darmowa dostawa prezentu!

„PM Shooter“ - nowoczesna strzelnica sportowa w Warszawie, posiadająca 8 torów strzeleckich, wyposażonych w tarczociągi. Strzelnica organizuje strzelanie statyczne odbywające się w dystansach 5, 10, 15, 20 i 25 metrów.

Szukasz pomysłu na dobrą zabawę ze swoją drugą połówką, przyjacielem lub członkiem rodziny? Strzelanie to świetny sposób, aby bliżej się poznać i rozładować emocje. Ten wystrzałowy prezent dla dwojga rozpocznie się krótkim szkoleniem, a potem oddacie strzały z różnych rodzajów broni. 

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 45 min. strzelanie z różnych rodzajów broni dla 2 osób;
 • 100 strzałów z 3 różnych broni kal. 0.22;

Ważne:

Usługa przeznaczona dla osób powyżej 10 roku życia. 

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „PM Shooter“ ul. Krakowiaków 80A, Warszawa Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 45 min.
Uczestnicy: 2
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Państwo: Polska
Miasto: Warszawa
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.8 / (1842)
 • Polecamy Panów Instruktorów Janka i Michała?- wszystko wyjaśnione, odpowiedzi na pytania wyczerpujące, przemiła atomosfera, dużo uwagi poświecali na poprawianie naszych laickich błędów....Napewno przyjdziemy ponownie!
 • Bardzo dziękujemy za nowe wrażenia i doświadczenia. Otrzymaliśmy sporo emocji. Profesjonalne podejście do klienta, Pan Mateusz właśnie jest tym mistrzem, który ogarnęła naszą ekipę. Dzięki wielkie. Życzę powodzenia
 • Świetne miejsce. Przygotowane fantastycznie do ćwiczeń, pierwszego spotkania z bronią palną ale też do spędzenia czasu ze znajomymi. Oddzielona strefa recepcyjna od stref strzeleckich. Obsługa w kilku językach. Instruktor "Jezus" doskonale przygotowany. Fachowa wiedza na temat broni, jej historii, wad i zalet. Świetny gość. Polecam. 5 gwiazdek.
 • Idealne miejsce na spotkanie firmowe. Profesjonalna obsługa ze swobodnym i komunikacyjnym angielskim, podejściem do klienta, nawet tego który nigdy nie miał broni w ręce i lekko drży (dziękujemy pani Ewelinie za poprowadzenie i wszystkie podpowiedzi). Zestawów i możliwości jest mnóstwo - jak się złapie bakcyla to pewnie można wrócić i nawet ustawić sobie sesje tematyczne (np. Dziki zachód czy WWII). Nawet pozornie drobne panie mogą odkryć w sobie pasję - pewnie magnum czy shotgun nie będzie dla nich, ale karabin snajperski i kilka dziesiątek sprowadzają ciekawy uśmiech na ich oblicza. Polecamy!
 • Świetne miejsce, aby się wystrzelać! Arsenał jest spory! Można postrzelać z broni krótkiej, ale także z karabinów. Widać znak czasu na budynku, ale to pewnie dlatego, że to jedna z pierwszych strzelnicy w mieście!
Komentarze
 • Komentarze na temat
 • czy przy strzelaniu jest możliwość aby towarzyszył jakiś instruktor ?
  Przetłumaczony: Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Tak, podczas strzelania towarzyszy instruktor.