facebook

Rejs łodzią motorową dla 1-2 osób w Krakowie

Darmowa dostawa prezentu!

“Adventure Tour” to pasjonaci aktywnego spędzania czasu, dzięki którym staniesz się częścią nietuzinkowej wyprawy: po lądzie albo na wodzie! Ich motywacją do działania jest zamiłowanie do przyrody, a także dbanie o kameralną atmosferę podczas każdej wspólnej przygody.

Rzuć się na głęboką wodę i obierz stery łodzi motorowej! Godzinny rejs po Wiśle to wyjątkowa propozycja dla tych, którzy chcieliby odetchnąć od zgiełku miasta i spojrzeć na Kraków z nowej perspektywy. Pozwól niepokojącym myślom odpłynąć gdzieś daleko i ciesz się pięknem otaczającej Cię przyrody. Niech Królowa Polskich Rzek będzie dla Ciebie inspiracją!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • krótkie przeszkolenie z zasad bezpieczeństwa i obsługi łodzi motorowej;
  • 1 godz. rejs łodzią motorową dla 1-2 osób;

Ważne:

W przypadku osób niepełnoletnich pływanie łodzią możliwe jest tylko z osobą dorosłą. Usługa jest świadczona w zależności od warunków pogodowych w miesiącach maj-październik. Wykonawca ma prawo do przełożenia terminu rezerwacji ze względu na niekorzystne warunki pogodowe.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Adventure Tour“ ul. Widłakowa 13A, Kraków Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: 1 godz.
Uczestnicy: 1-2
Odzież: Wygodne, niekrępujące ruchów
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: maj-październik
Państwo: Polska
Miasto: Kraków
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Google 4.8 / (53)
  • Jak najbardziej polecam, świetna jazda. Miły i wyrozumiały instruktor☺?
  • Rewelacyjna zabawa,świetnie prowadzenie całej jazdy,polecam każdemu!
  • Fajne przeżycie i doświadczenie instruktor Przemek Fajnie wszystko tłumaczy na spokojnie i dokładnie polecam
  • Tata dostał grupon na jazdę terenowa. Byliśmy pod wrażeniem gdzie może wyjechać lub zjechać auto. Każdy z nas jeździł pół godziny i było to super doświadczenie, drugi z nas w tym czasie obserwował jako pasażer. Pan który z Nami ma mega zajawkę. Polecam każdemu, aby spróbować takiej jazdy ??????
  • Bardzo profesjonalna obsługa instruktorów, którzy mają ogromną wiedzę i z pasją wykonują swoją pracę. Teren świetnie dopasowany i pełen niespodzianek, łatwiejszych i trudniejszych podjazdów i zjazdów. Polecam serdecznie każdemu kto lubi wyzwania i dobra zabawę! Off road wciąga ❤️
Komentarze