facebook

Lot balonem w Nałęczowie

Darmowa dostawa prezentu!

„Hardworkers Team“ to dwóch pilotów, którzy kochają podróżowanie w przestworzach i chcą dzielić się swoją pasją z innymi. Loty balonem pod ich przewodnictwem spodobają się każdemu! Realizowane są w miejscach słynących z pięknej przyrody, a także mających bogatą historię.

Czy marzysz, by unieść się nad ziemią i polecieć w siną dal? Czeka na Ciebie lot balonem nad piękną okolicą Lubelszczyzny. Gdy gorące powietrze ogrzeje powłokę tego niezwykłego środka lokomocji, a Ty zasiądziesz wygodnie w wiklinowym koszu, Twoim oczom ukaże się widok z wolna oddalających się domów, pól, lasów. Zostaw troski za sobą i daj się ponieść przygodzie!

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
 • 1 godz. lot balonem;
 • lampka wina musującego po lądowaniu;
 • transfer na miejsce startu;

Ważne:

Lot odbywa się z grupie 4-6 osobowej. Dzieci powyżej 8 lat mogą lecieć pod opieką pełnoprawnego opiekuna.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Hardworkers“, Park Zdrojowy, Nałęczów Zobacz miejsce na mapie
Długość trwania: lot ok. 1 godziny, z przyszykowaniem się i drogą powrotną 2,5 godz.
Uczestnicy: 1-2 (cena się różni, wybrać przy "Liczba osób")
Odzież: Strój sportowy, obuwie sportowe
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Przez cały rok, w sprzyjających warunkach pogodowych
Państwo: Polska
Miasto: Lublin
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy
 • Liczba osób

649,00 zł

 • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +162

Dodatkowe informacje

 • Prezent jest ważny 12 mies.
 • Darmowa dostawa!
 • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
 • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Hardworkers
+48693230787
Google 4.7 / (18)
 • UWAGA !!! na oszusta, jeśli nie chcecie sobie popsuć planów. Mieliśmy rezerwację od lutego na 2osobowy przelot balonem we wrześniu na godz 17.00 w dużym 6cio osobowym koszu, w którym mieli lecieć inni chętni. Koszt ustalony przy rezerwacji 1000zł, w maju Pan poinformował nas, że za 1000zł to juz nie poleci, tylko za 1200zł. Ok zgodziliśmy się mimo, że cena i termin był już dograny w lutym. Jak już dojechaliśmy 280km do Nałęczowa, Pan poinformował nas dzień wcześniej, że lot następnego dnia może się nie odbyć ze względu na wiatr. Następnego dnia, w dniu wylotu potwierdził, że lot się nie odbędzie, bo wieje (choc byla na prawde piekna słoneczna pogoda) ale jak ewentualnie bardzo chcemy to możemy polecieć balonem 2osobowym ale za 1000 zł wiecej. Odmówiliśmy bo było to już za drogo dla nas. Zawiedzeni poszliśmy po 16 na spacer i ku naszemu zdziwieniu napełniany był balon na który czekała już inna parka. Gdy podszedłem jako niby zainteresowany zapytać o cenę usłyszałem, że koszt przelotu w koszu 2osobowym to 1200zł a nie 2200zł, bo tyle ten oszust chciał od nas wyciągnąć. Podsumowując koleś kręci, kombinuje, zmienia ceny. Ściemnia, że wieje wiatr, ale tylko dla kosza 6cio osobowego, dla droższego kosza 2osobowego już nie wieje. Oszust zepsuł nam tylko wyjazd, na który czekaliśmy pół roku. NIE POLECAM!!! Poszukajcie lepiej kogoś innego w okolicy..
 • Dostałam w prezencie lot balonem i byłam BARDZO sceptyczna. No nie każdy lubi takie atrakcje, niektórzy wolą stąpać po ziemi. I co? Niesamowite przeżycie. Pełen profesjonalizm! Widząc jak Pan Adam operuje balonem zupełnie nie czułam strachu. Doświadczenie niesamowite i już rozumiem dlaczego jak ktoś poleciał to chce swoim bliskim taki prezent sprawić :) polecam bardzo !
 • Bardzo profesjonalna i miła obsługa, świetny kontakt. Nawet jak ktoś leci pierwszy raz to wszystko ma przystępnie wyjaśnione. Cała ekipa dba o to, aby lot był czystą przyjemnością - a jest co oglądać :-)
 • Miałem okazję lecieć balonem z pilotem Adamem. Pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo a przy okazji bardzo sympatyczna atmosfera. Jak latać balonem to tylko z pilotem Adamem Tarkowskim!
 • Profesjonalizm na każdym etapie od planowania aż do podniebnej podróży. Bardzo miła obsługa i jasne wskazówki i cierpliwość w odpowiadaniu na pytania. A sam lot, co tu dużo mówić, wystarczy popatrzeć! Niesamowite i ekscytujące przeżycie, którego się nie zapomni.
Komentarze
 • Komentarze na temat
 • Warto było. Wrażenia z górnej półki.???????? Pełny profesjonalizm Hardworkers. Aż zazdroszczę pasji - nieprzeciętne wrażenia z lotu zapisane w pamięci i w aparacie. Dziękuję i czapki z głów.????????