facebook

Voucher podarunkowy do hotelu "Vytautas Mineral SPA" w Birsztanach

Premium

Darmowa dostawa prezentu!

Kompleks wellness i rekreacyjny, jedyny mineralny dom uzdrowiskowy na Bałtyku, Vytautas Mineral SPA, zaprasza na przyjemny wypoczynek. Na powierzchni nawet 9 hektarów zlokalizowanych jest ponad 12 tys. metrów kwadratowych nowoczesna oaza relaksu. Ekskluzywne wnętrza Vytautas Mineral SPA, profesjonalna obsługa i wysoka jakość usług pozwolą Państwu odpowiednio się zrelaksować i cieszyć przyjemnym wypoczynkiem otulonym miękkim szlafrokiem.

Oaza rekreacyjna „Vytautas Mineral SPA” w Birsztanach położona jest tuż nad Niemnem. Hotel ten uznawany jest za najbardziej innowacyjny hotel SPA w krajach europejskich. Hotel posiada 6 różnych typów pokoi: od dwuosobowych po deluxe, z wnętrzem inspirowanym naturą. Wszystkie pokoje są w nowoczesne i komfortowe, aby uprzyjemnić Wasz pobyt.

Hotelowe SPA oferuje szeroką gamę masaży ciała i twarzy, zabiegów kosmetycznych oraz kąpieli błotnych. W strefie rozrywki wodnej goście mogą korzystać z basenu z wodą mineralną z kaskadami wodnymi i podwodnymi dyszami do masażu. Szukających aktywnego wypoczynku zapraszamy na 25-metrowy basen sportowy. Znajduje się tu również jacuzzi z częścią wypoczynkową i sypialną. W jacuzzi temperatura wody wynosi około 38 stopni.

Bon podarunkowy Hotelu „Vytautas Mineral SPA” daje Ci swobodę wyboru najbardziej odpowiadających Ci usług hotelowych. Sam dobierasz liczbę noclegów i zabiegów SPA, w zależności od swoich potrzeb.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • usługi w „Uzdrowisku mineralnym Vytautas“ za wartość bonu podarunkowego

Ważne:

Voucher upominkowy nie służy do płacenia za wyroby tytoniowe i alkoholowe lub usługi restauracyjne. Z danym voucherem można opłacić tylko pakiety wypoczynkowe. Opłata klimatyczna w Birsztanach (1 EUR za osobę) nie jest wliczona w cenę. Osoby poniżej 18 roku życia nie muszą płacić tego podatku. Jeśli rezerwacja zostanie anulowana na mniej niż 72 godziny przed przyjazdem, kupon uważa się za wykorzystany.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
W skrócie
Miejsce: „Vytautas Mineral SPA”, Karalienės Barboros al. 2, Birsztany Zobacz miejsce na mapie
Uczestnicy: Nieograniczony
Odzież: Nie ma wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Ważność: Wszystkie dni tygodnia
Sezon wypoczynkowy: Cały rok
Ilość noclegów: Nieograniczony
Państwo: Litwa
Miasto LT: Birsztany
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
Darmowa dostawa i opakowanie
Gwarancja wymiany oraz zwrotu pieniędzy
Bezpieczne zakupy
Wpisz wartość od 128 do 12789 zł
Wpisz wartość
  • Zarejestrowani członkowie otrzymują punkty: +32

Dodatkowe informacje

  • Prezent jest ważny 12 mies.
  • Darmowa dostawa!
  • 365 dni gwarancja wymiany prezentu!
  • 15 dni gwarancja zwrotu!
Usługodawca
Vytautas Mineral SPA
+370 319 42139; reservation@spavytautas.lt