facebook

Voucher podarunkowy do hotelu "Vytautas Mineral SPA" w Birsztanach

Oaza rekreacyjna „Vytautas Mineral SPA” w Birsztanach położona jest tuż nad Niemnem. Hotel ten uznawany jest za najbardziej innowacyjny hotel SPA w krajach europejskich. Hotel posiada 6 różnych typów pokoi: od dwuosobowych po deluxe, z wnętrzem inspirowanym naturą. Wszystkie pokoje są w nowoczesne i komfortowe, aby uprzyjemnić Wasz pobyt.

Hotelowe SPA oferuje szeroką gamę masaży ciała i twarzy, zabiegów kosmetycznych oraz kąpieli błotnych. W strefie rozrywki wodnej goście mogą korzystać z basenu z wodą mineralną z kaskadami wodnymi i podwodnymi dyszami do masażu. Szukających aktywnego wypoczynku zapraszamy na 25-metrowy basen sportowy. Znajduje się tu również jacuzzi z częścią wypoczynkową i sypialną. W jacuzzi temperatura wody wynosi około 38 stopni.

Bon podarunkowy Hotelu „Vytautas Mineral SPA” daje Ci swobodę wyboru najbardziej odpowiadających Ci usług hotelowych. Sam dobierasz liczbę noclegów i zabiegów SPA, w zależności od swoich potrzeb.

Z tą propozycją czeka na Ciebie:
  • usługi w „Uzdrowisku mineralnym Vytautas“ za wartość bonu podarunkowego;

Ważne: Voucher upominkowy nie służy do płacenia za wyroby tytoniowe i alkoholowe lub usługi restauracyjne. W przypadku wyboru noclegu część kwoty bonu podarunkowego można wykorzystać w restauracji. Opłata klimatyczna w Birsztanach (1 EUR za osobę) nie jest wliczona w cenę. Osoby poniżej 18 roku życia nie muszą płacić tego podatku. Jeśli rezerwacja zostanie anulowana na mniej niż 72 godziny przed przyjazdem, kupon uważa się za wykorzystany.

Zdjęcie ilustrujące usługę może różnić się od obrazu rzeczywistego
Krótko
Miejsce: „Vytautas Mineral SPA”, Karalienės Barboros al. 2, Birsztany Patrz miejsce na mapce
Długość trwania: Nieokreślony
Uczestnicy: 1-9
Odzież: Nie ma specjalnych wymagań
Ważność: Ważny 12 miesięcy
Sezon: Cały rok
Dodatkowe informacje: Wszystkie dni tygodnia, Tylko dni robocze
Państwo: Litwa
Miasto LT: Birsztany
Niezbędna jest wcześniejsza rejestracja: Dane kontaktowe podane na kuponie prezentowym
info
Język voucheru: Litewski
Komentarze